Kampaania on lõppenud.
1000€ võitis Kadi L. Võitjaga võetakse ühendust

Ava endale Krediidikonto täna ning kasuta raha septembri lõpuni ilma igasuguse intressi- lepingu- ja kuutasuta.

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto limiidi alusel. 1000 € laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas, on KKM 27,24% aastas, tagasimaksete summa 1135 € ja kogusumma 1135 €. Tutvu tingimustega credit24.ee ja pea nõu asjatundjaga numbril 614 3400.

Kampaania „JÄLITATAV” tingimused

 1. „JÄLITATAV kampaanias (edaspidi Kampaania) osalejatel on võimalik võita 1000 eurot.
 2. Kampaania korraldaja on IPF Digital Estonia OÜ, registrikood 11034137, aadress Lõõtsa 5 (VIII korrus), Tallinn, Eesti, lühinumber 1324, e-post klienditeenindus@credit24.ee.
 3. Kampaanias saab osaleda vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigi elanik/resident, kes täidab aadressil www.credit24.ee/jälitatav ankeedi oma andmetega ning esitab oma ankeedi. Oma andmete saatmisega osaleja kinnitab kampaania reeglitega nõustumist.
 4. Kampaanias osalemiseks peab osaleja sisestama Kampaania veebilehel asuvasse ankeeti oma eesnime, perekonnanime, isikukoodi ja telefoninumbri. Kampaania loosimisel saavad osaleda ainult need isikud, kes on ankeedis esitanud kõik nõutud andmed korrektselt.
 5. Iga isik saab Kampaanias osaleda ainult üks kord. Teise isiku eest Kampaanias osalemine ja teise isiku andmete esitamine on keelatud. Oma isikuandmete sisestamisega kinnitate, et Teie esitatud isikuandmed on tõesed ja täielikud, käivad Teie enda kohta ja Te ei kasuta mitte ühelgi viisil teise isiku isikuandmeid või identiteeti.
 6. Auhinnaraha loosimine toimub 16. augustil 2019.
 7. Võitjal ei ole õigust nõuda Kampaania auhinna vahetamist teistsuguse auhinna vastu.
 8. Kampaania periood on 05.08.2019 kuni 15.08.2019 (kaasa arvatud). IPF võtab võitjaga ühendust osaleja poolt Kampaania veebilehel ankeedis sisestatud telefonitsi. IPF-il on õigus pikendada Kampaania perioodi ja teha muudatusi loosimise läbiviimise osas. IPF avalikustab Kampaania võitsja nime oma Facebooki lehel: https://www.facebook.com/Credit24Eesti/. Kampaania toimumiskoht on Eesti Vabariik.
 9. Kampaania raames väljaloositava auhinna – 1000 eurot - makstakse välja võitja poolt valitud arveldusarvele.
 10. Juhul, kui võitjaga ei õnnestu 14 (neljateist) päeva jooksul võitja väljaloosimisest ühendust või selgub, et võitja on esitanud Kampaanias veebilehel ankeedis valeandmeid või on täitmata mõni muu Kampaania reeglites toodud tingimus, kaotab võitja õiguse auhinnale.
 11. Osaleja isikuandmete vastutav töötleja Kampaania veebilehel on IPF Digital Estonia OÜ. Kampaanias osalemisega kinnitab isik, et ta saab aru ja nõustub isikuandmete töötlemisega IPF-i poolt loosimise korraldamise, analüüsi, statistika eesmärkidel kooskõlas isikuandmete töötlemise Reeglitega.
 12. Kõikide küsimuste, arusaamatuste ja pretensioonide puhul ja Kampaaniaga või Teie isikuandmete töötlemisega seotud küsimuste puhul on Teil õigus ja võimalus kontakteeruda IPF-ga, aadressil: Lõõtsa 5 (VIII korrus), lühinumbril 1324, või e-maili teel: klienditeenindus@credit24.ee.