Jaanipäeva loos

Tasu arve õigeagselt ja osale 150€ loosimises!

Kampaania korraldaja

1. IPF Digital Estonia OÜ korraldab kampaania “Jaanipäev 2020“ (edaspidi Kampaania).
2. Kampaania korraldaja on IPF Digital Estonia OÜ, registrikood 11034137, aadress Lõõtsa 5 (VIII korrus), Tallinn, Eesti, e-post klienditeenindus@credit24.ee (edaspidi IPF).

 

Kampaania tingimused

3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgmiseks kohustuslikud.
4. Kampaanias osalevad kõik IPF-i kliendid, kellel on 15.06.2020 seisuga kehtiv tarbijakrediidileping IPF-ga ning on saanud kampaaniateemalise SMS-i.
5. Kampaanias ei või osaleda IPF-i töötajad ega nende pereliikmed.
6. Kampaanias osalemiseks piisab IPF-ilt Kampaania SMS-i saamisest ja loosivälja täitmisest.
7. Iga käesolevatele reeglitele vastav IPF-i klient saab Kampaanias osaleda ainult üks kord.
8. Kampaania auhinnaks on see, et IPF loosib kõigi sõnumi saajate vahel Välja 150 eurot.
9. Kampaania kestab ajavahemikus 16.06.2020 – 18.06.2020.
10. Võitja loositakse 19.06.2020 nende inimeste hulgast, kes on saanud Kampaania SMSi IPF-lt ja loginud sisse iseteenindusse. Võitjat teavitatakse võidust nädala jooksul pärast loosimist.
11. IPF-il on õigus muuta Kampaania reegleid või Kampaania mõjuval põhjusel ennetähtaegselt lõpetada (näiteks kui ilmnevad kampaaniareeglite olulised rikkumised või kuritarvitamised), teavitades avalikkust sellest koduleheküljel credit24.ee.
12. Auhind makstakse isikutõendamise alusel võitjale tema pangakontole.
13. IPF valib Kampaania sõnumi saajate hulgast ühe võitja.
14. IPF võtab võitjaga ühendust e-maili teel nädala jooksul pärast loosimist.

 

Isikuandmed

15. Osaleja isikuandmete vastutav töötleja on IPF Digital Estonia OÜ.
16. Isikuandmete töötlemise põhimõtetega on võimalik tutvuda vajutades järgnevale: IPF-isikuandmete töötlemise põhimõtetele. Korraldaja töötleb osaleja isikuandmeid üksnes Kampaaniaga seotud eesmärkidel (s.o. loosimise korraldamiseks, võitja välja kuulutamiseks ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks), välja arvatud kui osaleja on andnud nõusoleku isikuandmete töötlemiseks personaalsete pakkumiste saamiseks.

 

Lisainfo

17. Kõikide küsimuste, arusaamatuste ja pretensioonide puhul ja Kampaaniaga või Teie isikuandmete töötlemisega seotud küsimuste puhul on Teil õigus kontakteeruda IPF-iga, aadressil: Lõõtsa 5 (VIII korrus), Tallinn, Eesti või e-maili teel klienditeenindus@credit24.ee
18. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele Harju Maakohtus.