Valin endale sobiva krediidilimiidi

1000 €
50 €
5000 €
Minu Krediidikonto kuumakse* alates:
0 €
Tutvun pakkumisega

* Intress on 2% kuus. Valin endale sobiva tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

Soovid võtta laenu Bigbankist? Credit24 laen on soodsam ja mugavam.

Krediidikonto lepingutasu 0€.

Personaalne intress alates 2% KUUS.

Icon

Kiire ligipääs

rahatagavarale.

Icon

Lisatasuta

MAKSEPUHKUS

Icon

Tasu

VAID KASUTATUD SUMMALT

Krediidikonto lepingutasu 0€.

Personaalne intress alates 2% KUUS.

Icon

Kiire ligipääs

rahatagavarale.

Icon

Lisatasuta

MAKSEPUHKUS

Icon

Tasu

VAID KASUTATUD SUMMALT

Credit24st leiad laenud Krediidikonto limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27,24% aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakse periood on kuni 60 kuud. Krediidikonto taotlemine on ihtsam ja mugavam kui Bigbank.

Kuidas toimib Krediidikonto?

Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart. Pärast taotluse esitamist avatakse Sulle personaalne krediidilimiit, millelt saad endale sobival ajal ja sobivas mahus vaba limiidi ulatuses teha väljamakseid enda pangakontole.

Krediidikontot kasutades tasud intressi ainult kasutatud summalt. See tähendab, et kui Sa raha kasutusele ei võta, pole ka kulutusi, sest krediidikontol puuduvad lepingu- ja kuutasud.

Vaikimisi ootame, et tasuksid kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul – selle perioodi peale ajatatuna esitame Sulle igakuiselt arveid. Kuid soovi korral saad kasutatud summa tagasi maksta varem. Soovitame seda teha, sest nii säästad intressikuludelt!

Miks valida Bigbank asemel Credit24?

Bigbank on 1992. aastal Eestis asutatud tähtajalistele hoiustele ja tarbimislaenudele keskendunud pank. Ettevõte põhineb täielikult Eesti kapitalil ja nende peakontor asub Eestis, kuid nad on esindatud kokku kaheksas riigis. Nad tegutsevad lisaks Eestile ka Lätis, Leedus, Soomes ja Rootsis ning osutavad piiriüleseid teenuseid Saksamaal, Austrias ja Hollandis.

Bigbank, nagu ka Credit24, soovib ettevõttena panustada meid ümbritseva paremaks muutmisesse ja seetõttu toetavad ühiskondlikult olulisi ettevõtmisi peamiselt kultuuri-, spordi- ja noorsoovaldkonnas. Spetsialiseerunud pangana näevad nad enda eelisena seda, et nad kuuldavad ja mõistavad iga klienti põhjalikult ning hindavad tema võimalusi personaalselt. Tänu sellele saame me mõlemad olla võrreldes teiste krediidiasutustega oma sõnul kiiremad ja paindlikumad. 

Loe lähemalt, miks peaksid eelistama hoopis Credit24 laenuandjana.

Soodsam

Kuigi Bigbankil on väga erineva nimetusega laenusid valikus, siis tingimused on tegelikult kõikidele väikelaenudele sarnased. Erinevaks otstarbeks saab laenata kuni 25 0000 € intressiga alates 7,9 % aastas. Laenatud summa tagasimaksmise perioodiks saad valida maksimaalselt 120 kuud. Väikelaenu lepingu sõlmimise tasu on 1,5 % krediidisummast (minimaalselt 45 €).  

Credit24 pakub väikelaenu 0% intressiga ning kõiki teisi laene vaid 2% intressiga koos 0€ lepingutasuga. Kui juhtub, et pärast laenu taotlemist Sa ei ole meie teenusega rahul, võimaldame Sul 30 päeva jooksul  lepingust taganeda ilma intressikuludeta.

Paindlikum

Nii Credit24 kui ka Bigbanki laenuportfooliost leiab laenu pea igale otstarbele – autolaenu, reisilaenu, remondilaenu, hariduse ja täiendavate teadmiste omandamiseks, pulmalaenu, hobide harrastamiseks ning tervise- ja ilulaenu – kuid sisuliselt on kõik sarnaste tingimustega väikelaenud. Seetõttu leiad kindlasti meie valikust soodsama ja paindlikema tingimustega laenu.

Näiteks ootamatu töökaotuse või sissetulekute vähenemise korral oleme Sinu jaoks taustajõuna olemas. Sõltuvalt olukorrast pakume kuni mitmeks kuuks maksepuhkust. Maksepuhkuse aktiveerimine on Credit24-s alati tasuta.

Kiirem ja mugavam

Bigbankis laenu taotlemiseks tuleb täita laenutaotlus, vajadusel esita isikut tõendava dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning Bigbanki laenuspetsialist võtab ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Veebilehelt taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul. 

Credit24 pakub võimalust saada kiire vastus ning raha kontole kõigest 15 minutiga.

Krediidikontot kasutades on Sul alati ligipääs rahatagavarale ning maksad intressi vaid kasutatud summalt.

Credit24 Eestis:
Icon
196 miljonit eurot väljastatuid laene tänase päeva seisuga
Icon
Üle 20 000 aktiivse ja rahuloleva kliendi
Icon
97% klientide rahulolu
Icon
"Hea Tava" krediidiandjate tunnustus
"Olen väga rahul raha laekumuse kiirusega. Viimati läks umbes 2 minutit kui juba raha oli laekunud."
Jacob
19, Tallinn
"Intressid on soodsad ja teenindus on super."
Ave
34, Tartu
"Credit24 klienditeenindus on väga kõrgel tasemel. Kliendiga suheldes kuulatakse klient alati ära ja siis seletatakse nii, et iga klient saab aru. Niisugust teenindust ei ole ma enne kohanud."
Lehte
68, Kohtla-Järve

Kuidas saada raha kätte?

1

Vajuta “Alustan taotlemist” nupule ja täida avaldus.

2

Hetkega saad personaalse Credit24 laenupakkumise.

3

Vajadusel võtab kliendihaldur detailide täpsustamiseks sinuga ühendust.

4

Raha laekub sinu kontole.