Valin endale sobiva krediidilimiidi

1000 €
50 €
5000 €
Minu Krediidikonto kuumakse* alates:
0 €
Tutvun pakkumisega

* Intress on 2% kuus. Valin endale sobiva tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

Soovid võtta laenu Bondorast? Credit24 laen on soodsam ja mugavam.

Lepingutasu 0€.

Personaalne intress alates 2% KUUS.

Icon

Kiire ligipääs

rahatagavarale.

Icon

Lisatasuta

MAKSEPUHKUS

Icon

Tasu

VAID KASUTATUD SUMMALT

Lepingutasu 0€.

Personaalne intress alates 2% KUUS.

Icon

Kiire ligipääs

rahatagavarale.

Icon

Lisatasuta

MAKSEPUHKUS

Icon

Tasu

VAID KASUTATUD SUMMALT

Credit24st leiad laenud Krediidikonto limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27,24% aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakse periood on kuni 60 kuud. Krediidikonto taotlemine on ihtsam ja mugavam kui Bondora.

Kuidas toimib Krediidikonto?

Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart. Pärast taotluse esitamist avatakse Sulle personaalne krediidilimiit, millelt saad endale sobival ajal ja sobivas mahus vaba limiidi ulatuses teha väljamakseid enda pangakontole.

Krediidikontot kasutades tasud intressi ainult kasutatud summalt. See tähendab, et kui Sa raha kasutusele ei võta, pole ka kulutusi, sest krediidikontol puuduvad lepingu- ja kuutasud.

Vaikimisi ootame, et tasuksid kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul – selle perioodi peale ajatatuna esitame Sulle igakuiselt arveid. Kuid soovi korral saad kasutatud summa tagasi maksta varem. Soovitame seda teha, sest nii säästad intressikuludelt!

Miks valida Bondora asemel Credit24 laen?

Bondora on üsna klassikaline väikelaenu pakkuja. Tingimused on lihtsad, tagatist vaja ei ole ning laenu taotlemise protsess on sujuv. Bondora on kodumaine finantsplatvorm, mis väljastab väikelaene ning pakub investeerimisvõimalusi. Algselt Sõbralaen OÜ ja hiljem IsePankuri nime all tuntud firma asutati 2009. aastal. Ettevõtte kiire kasvu tõttu võeti 2014. aastal kasutusele rahvusvaheline kaubamärk Bondora. Rahvusvaheliselt tegutsevad nad lisaks Eestile veel Soomes ja Hispaanias ning kolme riigi peale kokku on neil üle 790 000 kliendi.   Bondora tegutseb Eestis Finantsinspektsiooni väljastatud krediidiandja tegevusloa alusel.

Loe lähemalt, miks võiksid eelistada hoopis kodumaiset laenupakkujat Credit24.

Soodsam

Bondora pakub tagatiseta laenu summas 500 – 10 000 €. Tagasimakseperioodi saad ise valida alates 3 kuust kuni 5 aastani. Intressimäär on alates 12,18% aastas.

Credit24 pakub väikelaenu 0% intressiga ning kõiki teisi laene vaid 2% intressiga kuus koos 0€ lepingutasuga. Kui juhtub, et pärast laenu taotlemist Sa ei ole meie teenusega rahul, võimaldame Sul 30 päeva jooksul lepingust taganeda ilma intressikuludeta.

Paindlikum

Nii Bondora kui ka Credit24 pakuvad erinevaid laene erinevate tingimustega vastavalt vajadustele ja soovidele – väikelaene, remondilaene, autolaene ja muudki. Seetõttu leiad kindlasti meie valikust soodsaima ja paindlikema tingimustega laenu.

Näiteks ootamatu töökaotuse või sissetulekute vähenemise korral oleme Sinu jaoks taustajõuna olemas. Sõltuvalt olukorrast pakume kuni mitmeks kuuks maksepuhkust. Maksepuhkuse aktiveerimine on Credit24-s alati tasuta.

Kiirem ja mugavam

Nii Bondora kui ka Credit24 eeliseks on lihtne laenu taotlemine interneti teel. Laenutaotluse täitmine võtab aega kõigest 5 kuni 10 minutit. Laenupakkumine sinuni 1 minutiga ja seda ööpäevaringselt. Kui oled sobiva pakkumise välja valinud, laekub soovitud summa Ferratumilt sinu kontole 1-3 tööpäevaga. 

Credit24 pakub võimalust saada kiire vastus ning saada raha kontole 15 minutiga. Krediidikontot kasutades on Sul alati ligipääs rahatagavarale ning maksad intressi vaid kasutatud summalt.

Credit24 Eestis:
Icon
196 miljonit eurot väljastatuid laene tänase päeva seisuga
Icon
Üle 20 000 aktiivse ja rahuloleva kliendi
Icon
97% klientide rahulolu
Icon
"Hea Tava" krediidiandjate tunnustus
"Olen väga rahul raha laekumuse kiirusega. Viimati läks umbes 2 minutit kui juba raha oli laekunud."
Jacob
19, Tallinn
"Intressid on soodsad ja teenindus on super."
Ave
34, Tartu
"Credit24 klienditeenindus on väga kõrgel tasemel. Kliendiga suheldes kuulatakse klient alati ära ja siis seletatakse nii, et iga klient saab aru. Niisugust teenindust ei ole ma enne kohanud."
Lehte
68, Kohtla-Järve

Kuidas saada raha kätte?

1

Vajuta “Alustan taotlemist” nupule ja täida avaldus.

2

Hetkega saad personaalse Credit24 laenupakkumise.

3

Vajadusel võtab kliendihaldur detailide täpsustamiseks sinuga ühendust.

4

Raha laekub sinu kontole.