Valin endale sobiva krediidilimiidi

1000 €
50 €
5000 €
Minu Krediidikonto kuumakse* alates:
0 €
Tutvun pakkumisega

* Intress on 2% kuus. Valin endale sobiva tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

Soovid võtta laenu Ferratumist? Credit24 laen on soodsam ja mugavam.

Krediidikonto lepingutasu 0€.

Personaalne intress alates 2% KUUS.

Icon

Kiire ligipääs

rahatagavarale.

Icon

Lisatasuta

MAKSEPUHKUS

Icon

Tasu

VAID KASUTATUD SUMMALT

Krediidikonto lepingutasu 0€.

Personaalne intress alates 2% KUUS.

Icon

Kiire ligipääs

rahatagavarale.

Icon

Lisatasuta

MAKSEPUHKUS

Icon

Tasu

VAID KASUTATUD SUMMALT

Credit24st leiad laenud Krediidikonto limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27,24% aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakse periood on kuni 60 kuud. Krediidikonto taotlemine on ihtsam ja mugavam kui Ferratum.

Kuidas toimib Krediidikonto?

Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart. Pärast taotluse esitamist avatakse Sulle personaalne krediidilimiit, millelt saad endale sobival ajal ja sobivas mahus vaba limiidi ulatuses teha väljamakseid enda pangakontole.

Krediidikontot kasutades tasud intressi ainult kasutatud summalt. See tähendab, et kui Sa raha kasutusele ei võta, pole ka kulutusi, sest krediidikontol puuduvad lepingu- ja kuutasud.

Vaikimisi ootame, et tasuksid kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul – selle perioodi peale ajatatuna esitame Sulle igakuiselt arveid. Kuid soovi korral saad kasutatud summa tagasi maksta varem. Soovitame seda teha, sest nii säästad intressikuludelt!

Miks valida Ferratum asemel Credit24 laen?

Ferratum Grupp alustas oma tegevust Eestis 2006. aasta augustis, olles siin esimene kiirlaenude väljastaja. Hetkel pakub Ferratum Grupp oma teenuseid 25 riigis ja neil on rohkem kui 2 miljonit klienti. 

Nende eesmärgiks on uuendada pangandust. Nad keskenduvad innovatsioonile, kasutajamugavusele ja läbipaistvusele. Nende missiooniks on pakkuda kiiremaid ning kasutajasõbralikumaid laene ning finantsteenuseid internetis, pakkudes samal ajal personaliseeritud klienditeenindust. 

Loe lähemalt, miks peaksid Ferratum asemel eelistada laenuandjana Credit24.

 

Soodsam

Laenulimiidi määrab Ferratum sulle vastavalt sinu maksevõimele. Kusjuures, määratud limiidi piires on sul alati võimalik laenu juurde võtta.. Nii Ferratumi laenulimiidi kui ka Credit24 Krediidikonto maksimaalne summa on 4000 € ning väikelaen kuni 10 000 €.

Credit24 pakub väikelaenu 0% intressiga ning krediidikontot vaid 2% intressiga koos 0€ lepingutasuga. Kui juhtub, et pärast laenu taotlemist Sa ei ole meie teenusega rahul, võimaldame Sul 30 päeva jooksul  lepingust taganeda ilma intressikuludeta.

Paindlikum

Ferratum pakub laenulimiiti, mis on soodsam kui kiirlaen, suurema maksimaalse laenusummaga ning väga paindliku tagasimakse graafikuga. Laenulimiidi eeliseks on ka see, et kasutamata ja tagasi makstud krediidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Sarnase eesmärgiga on ka meie Krediidikonto.

Credit24 pakub erinevaid laene erinevate tingimustega vastavalt vajadustele ja soovidele, mistõttu leiad kindlasti meie valikust soodsama ja paindlikema tingimustega laenu. Lisaks maksepuhkuse aktiveerimine on Credit24-s alati tasuta.

Kiirem ja mugavam

Laenu taotlemiseks täida Ferratumi kodulehel taotlus, kus valid endale vajamineva summa. Seejärel identifitseeri ennast ID-kaardi või Mobiil-IDga veebilehel. Kuhugi esindusse minemine ei ole vajalik. Kui laenuotsus on positiivne, siis laekub raha juba mõne minuti jooksul. 

Credit24 pakub võimalust saada kiire vastus ning saada raha kontole 15 minutiga. Krediidikontot kasutades on Sul alati ligipääs rahatagavarale ning maksad intressi vaid kasutatud summalt.

Credit24 Eestis:
Icon
196 miljonit eurot väljastatuid laene tänase päeva seisuga
Icon
Üle 20 000 aktiivse ja rahuloleva kliendi
Icon
97% klientide rahulolu
Icon
"Hea Tava" krediidiandjate tunnustus
"Olen väga rahul raha laekumuse kiirusega. Viimati läks umbes 2 minutit kui juba raha oli laekunud."
Jacob
19, Tallinn
"Intressid on soodsad ja teenindus on super."
Ave
34, Tartu
"Credit24 klienditeenindus on väga kõrgel tasemel. Kliendiga suheldes kuulatakse klient alati ära ja siis seletatakse nii, et iga klient saab aru. Niisugust teenindust ei ole ma enne kohanud."
Lehte
68, Kohtla-Järve

Kuidas saada raha kätte?

1

Vajuta “Alustan taotlemist” nupule ja täida avaldus.

2

Hetkega saad personaalse Credit24 laenupakkumise.

3

Vajadusel võtab kliendihaldur detailide täpsustamiseks sinuga ühendust.

4

Raha laekub sinu kontole.