Valin endale sobiva krediidilimiidi

1000 €
50 €
5000 €
Minu Krediidikonto kuumakse* alates:
0 €
Tutvun pakkumisega

* Intress on 2% kuus. Valin endale sobiva tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

Soovid võtta laenu Inbankist? Credit24 laen on soodsam ja mugavam.

Krediidikonto lepingutasu 0€.

Personaalne intress alates 2% KUUS.

Icon

Kiire ligipääs

rahatagavarale.

Icon

Lisatasuta

MAKSEPUHKUS

Icon

Tasu

VAID KASUTATUD SUMMALT

Krediidikonto lepingutasu 0€.

Personaalne intress alates 2% KUUS.

Icon

Kiire ligipääs

rahatagavarale.

Icon

Lisatasuta

MAKSEPUHKUS

Icon

Tasu

VAID KASUTATUD SUMMALT

Credit24st leiad laenud Krediidikonto limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27,24% aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakse periood on kuni 60 kuud. Krediidikonto taotlemine on ihtsam ja mugavam kui Inbankist.

Kuidas toimib Krediidikonto?

Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart. Pärast taotluse esitamist avatakse Sulle personaalne krediidilimiit, millelt saad endale sobival ajal ja sobivas mahus vaba limiidi ulatuses teha väljamakseid enda pangakontole.

Krediidikontot kasutades tasud intressi ainult kasutatud summalt. See tähendab, et kui Sa raha kasutusele ei võta, pole ka kulutusi, sest krediidikontol puuduvad lepingu- ja kuutasud.

Vaikimisi ootame, et tasuksid kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul – selle perioodi peale ajatatuna esitame Sulle igakuiselt arveid. Kuid soovi korral saad kasutatud summa tagasi maksta varem. Soovitame seda teha, sest nii säästad intressikuludelt!

Miks valida Inbank asemel Credit24 laen?

Inbank on noor ja uuenduslik Eesti juurtega pank, mis pakub tarbijafinantseerimise ja hoiustamise võimalusi. Inbank kasvas välja 2011. aastal endiste pangajuhtide Priit Põldoja ja Jan Andresoo asutatud finantstehnoloogiaettevõttest Cofi, mis tõi turule innovaatilise järelmaksulahenduse. Pärast pangalitsentsi saamist 2015. aastal jätkasid nad tegevust Inbanki nime all. Tänaseks on neil ligi 550 000 aktiivset kliendilepingut neljas riigis – Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas. Alates 2016 aastast on Inbanki võlakirjad noteeritud Nasdaq Balti börsil.

Oma eelisena toovad nad välja selle, et pakuvad teistest pankadest parima intressiga hoiuseid, väikelaene ja autofinantseerimist. Laenudest pakuvad nad remondilaenu remondi tegemiseks ja sisustuse soetamiseks, olenevalt ostetava sõiduki hinnast autolaenu või autoliisingut ning väikelaenu muude väljaminekute katmiseks. Loe lähemalt, mis võiksid siiski eelistada laenuvõtmist Credit24st.

Soodsam

Inbanki lepingutasu on väike-, remondi- ja autolaenul 2% laenusummast. Haldustasu on kõikide laenude puhul 2,5€ kuus ja see sisaldub juba kuumakses.

Credit24 pakub väikelaenu 0% intressiga ning kõiki teisi laene vaid 2% intressiga koos 0€ lepingutasuga. Kui juhtub, et pärast laenu taotlemist Sa ei ole meie teenusega rahul, võimaldame Sul 30 päeva jooksul  lepingust taganeda ilma intressikuludeta.

Paindlikum

Inbanki teenustevalik on väiksem. Credit24 pakub erinevaid laene erinevate tingimustega vastavalt vajadustele ja soovidele, mistõttu leiad kindlasti meie valikust soodsama ja paindlikema tingimustega laenu.

Näiteks ootamatu töökaotuse või sissetulekute vähenemise korral oleme Sinu jaoks taustajõuna olemas. Sõltuvalt olukorrast pakume kuni mitmeks kuuks maksepuhkust. Maksepuhkuse aktiveerimine on Credit24-s alati tasuta.

Kiirem ja mugavam

Inbanki laenuleping on võimalik sõlmida interneti teel ja vastuse taotlusele saad enamasti kohe. Raha kantakse sinu kontole ühe tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimist.

Credit24 pakub võimalust saada kiire vastus ning saada raha kontole 15 minutiga. Krediidikontot kasutades on Sul alati ligipääs rahatagavarale ning maksad intressi vaid kasutatud summalt.

Credit24 Eestis:
Icon
196 miljonit eurot väljastatuid laene tänase päeva seisuga
Icon
Üle 20 000 aktiivse ja rahuloleva kliendi
Icon
97% klientide rahulolu
Icon
"Hea Tava" krediidiandjate tunnustus
"Olen väga rahul raha laekumuse kiirusega. Viimati läks umbes 2 minutit kui juba raha oli laekunud."
Jacob
19, Tallinn
"Intressid on soodsad ja teenindus on super."
Ave
34, Tartu
"Credit24 klienditeenindus on väga kõrgel tasemel. Kliendiga suheldes kuulatakse klient alati ära ja siis seletatakse nii, et iga klient saab aru. Niisugust teenindust ei ole ma enne kohanud."
Lehte
68, Kohtla-Järve

Kuidas saada raha kätte?

1

Vajuta “Alustan taotlemist” nupule ja täida avaldus.

2

Hetkega saad personaalse Credit24 laenupakkumise.

3

Vajadusel võtab kliendihaldur detailide täpsustamiseks sinuga ühendust.

4

Raha laekub sinu kontole.