Valin endale sobiva krediidilimiidi

1000 €
50 €
5000 €
Minu Krediidikonto kuumakse* alates:
0 €
Tutvun pakkumisega

* Intress on 2% kuus. Valin endale sobiva tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

Soovid võtta laenu Monefitist? Credit24 laen on soodsam ja mugavam.

Lepingutasu 0€.

Personaalne intress alates 2% KUUS.

Icon

Kiire ligipääs

rahatagavarale.

Icon

Lisatasuta

MAKSEPUHKUS

Icon

Tasu

VAID KASUTATUD SUMMALT

Lepingutasu 0€.

Personaalne intress alates 2% KUUS.

Icon

Kiire ligipääs

rahatagavarale.

Icon

Lisatasuta

MAKSEPUHKUS

Icon

Tasu

VAID KASUTATUD SUMMALT

Credit24st leiad laenud Krediidikonto limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27,24% aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakse periood on kuni 60 kuud. Krediidikonto taotlemine on ihtsam ja mugavam kui Monefit.

Kuidas toimib Krediidikonto?

Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart. Pärast taotluse esitamist avatakse Sulle personaalne krediidilimiit, millelt saad endale sobival ajal ja sobivas mahus vaba limiidi ulatuses teha väljamakseid enda pangakontole.

Krediidikontot kasutades tasud intressi ainult kasutatud summalt. See tähendab, et kui Sa raha kasutusele ei võta, pole ka kulutusi, sest krediidikontol puuduvad lepingu- ja kuutasud.

Vaikimisi ootame, et tasuksid kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul – selle perioodi peale ajatatuna esitame Sulle igakuiselt arveid. Kuid soovi korral saad kasutatud summa tagasi maksta varem. Soovitame seda teha, sest nii säästad intressikuludelt!

Miks valida Monefit asemel Credit24 laen?

Modernsed ja mugavad lahendused on kaasaegse elu lahutamatu osa ning nende tehnoloogia on siinkohal abiks, et ka krediidi taotlemine lihtsamini tehtuks saada. Monefit pakub oma sõnul sõltumatust ülereguleeritud pangandussüsteemist ja vabadust teha oma finantsotsuseid täpselt nii ja siis, kui seda õigeks pead.

Monefit, nagu ka Credit24, keskendub krediidikonto ehk nn personaalse krediidiliini pakkumisele ning seda kasutajasõbralikult ja lihtsalt. Krediidikonto teenus on tänu oma mugavusele ja kiirusele justkui sinu mobiilne rahakott juhuks, kui ootamatult rahalisi vahendeid napib. Sellega on nende krediidikonto alternatiiv kiirlaenule ja SMS laenule. 

Loe lähemalt, miks peaksid aga eelistama hoopis Credit24 laenuandjana.

Soodsam

Monefitist on võimalik saada krediiti alates 50 € kuni 10 000 € ulatuses, mis on täiesti arvestatav väikelaenu summa. Laenatud summa tagasimaksmise periood oleneb krediidisumma suurusest. Tasub arvestada, et nende poolt fikseeritud intressimäär on 43,20 % aastas.

Credit24 pakub väikelaenu 0% intressiga ning krediidikontot vaid 2% intressiga koos 0€ lepingutasuga ka siis, kui avad konto koos summaga. Kui juhtub, et pärast laenu taotlemist Sa ei ole meie teenusega rahul, võimaldame Sul 30 päeva jooksul  lepingust taganeda ilma intressikuludeta.

Paindlikum

Monefit pakub krediidikonto kasutamist, mis sarnaneb väikelaenu ja krediitkaardiga. Credit24 pakub erinevaid laene erinevate tingimustega vastavalt vajadustele ja soovidele, mistõttu leiad kindlasti meie valikust soodsama ja paindlikema tingimustega laenu.

Näiteks ootamatu töökaotuse või sissetulekute vähenemise korral oleme Sinu jaoks taustajõuna olemas. Sõltuvalt olukorrast pakume kuni mitmeks kuuks maksepuhkust. Maksepuhkuse aktiveerimine on Credit24-s alati tasuta.

Kiirem ja mugavam

Esmakordselt Monefitist krediiti taotledes tuleb sul luua endale konto, läbida isikutuvastus ning krediidivõimekuse kontroll. Viimase käigus määratakse sinu personaalne krediidi maht ehk kui suure summa laenata saad. Korrektse maksekäitumise ja kehtivate kohustuste täieliku tasumise korral suurendatakse ka sinu krediidiliini summat.

Credit24 pakub võimalust saada kiire vastus ning saada raha kontole 15 minutiga. Krediidikontot kasutades on Sul alati ligipääs rahatagavarale ning maksad intressi vaid kasutatud summalt.

Credit24 Eestis:
Icon
196 miljonit eurot väljastatuid laene tänase päeva seisuga
Icon
Üle 20 000 aktiivse ja rahuloleva kliendi
Icon
97% klientide rahulolu
Icon
"Hea Tava" krediidiandjate tunnustus
"Olen väga rahul raha laekumuse kiirusega. Viimati läks umbes 2 minutit kui juba raha oli laekunud."
Jacob
19, Tallinn
"Intressid on soodsad ja teenindus on super."
Ave
34, Tartu
"Credit24 klienditeenindus on väga kõrgel tasemel. Kliendiga suheldes kuulatakse klient alati ära ja siis seletatakse nii, et iga klient saab aru. Niisugust teenindust ei ole ma enne kohanud."
Lehte
68, Kohtla-Järve

Kuidas saada raha kätte?

1

Vajuta “Alustan taotlemist” nupule ja täida avaldus.

2

Hetkega saad personaalse Credit24 laenupakkumise.

3

Vajadusel võtab kliendihaldur detailide täpsustamiseks sinuga ühendust.

4

Raha laekub sinu kontole.