97%

klientide rahulolu

120 000+

klienti Eestis

128 mln €

väljastatud laene

Credit24 klienditeenindus on väga kõrgel tasemel. Kliendiga suheldes kuulatakse klient alati ära ja siis seletatakse nii, et iga klient saab aru. Niisugust teenindust ei ole ma ennem kohanud.

Lehte, 68

Väga inimlik suhtumine ja paindlikud laenud. Aitäh selle eest.

Mai, 29

Miks meie?

Tegutseme kaheksas riigis üle maailma.

11 tegevusaastaga oleme kasvatanud kogemust ja tõusnud finantsmaailma tipptegijate hulka.

Klientide kõrge rahulolu on tunnustus pikaajalisest usaldusest.

Meie kogenud nõustajad töötavad selle nimel, et pakkuda Sulle kiiret, meeldivat ja parimat klienditeenindust. Oleme õnnelikud, et meie kliendid seda märkavad.

Meid märgatakse ja meie märkame

Oleme saanud tunnustuse “Mitmekultuuriline Eesti”, mis viitab hoolivusele ja sallivusele meie meeskonnas. Me austame võrdse kohtlemise põhimõtteid ning tunneme rõõmu mitmekultuurilisest töökeskkonnast. Kaheksas riigis töötab meie tiimis kokku 301 inimest.

Eesti võrkpall on meie südameasjaks. Juba 2010. aastal alguse saanud koostöö raames oleme koos Eesti Võrkpalli Liiduga andnud uue hingamise 60 võrkpalliväljakule üle Eesti ning Credit24 Rahvaliiga ja Credit24 Suvevolle on aidanud muuta võrkpalli üheks suurema harrastajate arvuga spordialaks Eestis. Üheskoos oleme meelitanud palliväljakule uusi inimesi ning pakkunud põnevaid hetki tuhandetele kaasaelajatele. 2016. aastast kannab Credit24 nime ka Baltimaade kõrgeima taseme võrkpalliliiga - Credit24 Meistriliiga.

Põhjalik eeltöö

Kogenud nõustajad

Kaalutletud otsused