ET

Кому Вы позвоните первому
со своего нового телефона?

Вы выбираете сами, набирать номер телефона с нового Samsung’а или iPhone’а.
Как выиграть? Оставьте свое имя и контактный номер телефона, ознакомьтесь и согласитесь с правилами розыгрыша, дождитесь уведомления о победе.

ВЫБЕРИ СЕБЕ
ВЫБЕРИ
ВЫБЕРИ

*Обязательное для заполнения поле

Ознакомьтесь с условиями на credit24.ee и посоветуйтесь со специалистами по номеру 1324

Здесь и сейчас
60 дней бесплатный
процент по кредитному счёту

Открой кредитный счет и используй возможность

Credit24 предлагает кредит на основании лимита Кредитного счёта. При займе 1000 € на 12 месяцев с фиксированной процентной ставкой 24% годовых, cтавка затратности кредита будет 27,24% в год, сумма платежей 1135 € и общая сумма выплаты 1135 €. Ознакомьтесь с условиями на credit24.ee и посоветуйтесь со специалистами по номеру 614 3400.

Kampaania „Vali telefon“ tingimused

 1. „Vali telefon” kampaanias (edaspidi Kampaania) osalejatel on võimalik võita iPhone XS või Samsung Galaxy S10.
 2. Kampaania korraldaja on IPF Digital Estonia OÜ, registrikood 11034137, aadress Lõõtsa 5 (VIII korrus), Tallinn, Eesti, lühinumber 1324, e-post klienditeenindus@credit24.ee.
 3. Kampaanias saab osaleda vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigi elanik/resident, kes täidab aadressil www.credit24.ee/vali ankeedi oma andmetega ning esitab oma ankeedi. Oma andmete saatmisega osaleja kinnitab kampaania reeglitega nõustumist.
 4. Kampaanias osalemiseks peab osaleja sisestama Kampaania veebilehel asuvasse ankeeti oma eesnime, perekonnanime, isikukoodi ja telefoninumbri. Kampaania loosimisel saavad osaleda ainult need isikud, kes on ankeedis esitanud kõik nõutud andmed korrektselt.
 5. Iga isik saab Kampaanias osaleda ainult üks kord. Teise isiku eest Kampaanias osalemine ja teise isiku andmete esitamine on keelatud. Oma isikuandmete sisestamisega kinnitate, et Teie esitatud isikuandmed on tõesed ja täielikud, käivad Teie enda kohta ja Te ei kasuta mitte ühelgi viisil teise isiku isikuandmeid või identiteeti.
 6. Auhinna loosimine toimub 30. septembril 2019.
 7. Võitjal ei ole õigust nõuda Kampaania auhinna vahetamist teistsuguse auhinna vastu.
 8. Kampaania periood on 21.08.2019 kuni 29.09.2019 (kaasa arvatud). IPF võtab võitjaga ühendust osaleja poolt Kampaania veebilehel ankeedis sisestatud telefonitsi. IPF-il on õigus pikendada Kampaania perioodi ja teha muudatusi loosimise läbiviimise osas. IPF avalikustab Kampaania võitsja nime oma Facebooki lehel: https://www.facebook.com/Credit24Eesti/. Kampaania toimumiskoht on Eesti Vabariik.
 9. Kampaania raames väljaloositav auhind antakse üle võitjale isikut tõendava dokumendi alusel.
 10. Juhul, kui võitjaga ei õnnestu 14 (neljateist) päeva jooksul võitja väljaloosimisest ühendust või selgub, et võitja on esitanud Kampaanias veebilehel ankeedis valeandmeid või on täitmata mõni muu Kampaania reeglites toodud tingimus, kaotab võitja õiguse auhinnale.
 11. Osaleja isikuandmete vastutav töötleja Kampaania veebilehel on IPF Digital Estonia OÜ. Kampaanias osalemisega kinnitab isik, et ta saab aru ja nõustub isikuandmete töötlemisega IPF-i poolt loosimise korraldamise, analüüsi, statistika eesmärkidel kooskõlas isikuandmete töötlemise Reeglitega.
 12. Kõikide küsimuste, arusaamatuste ja pretensioonide puhul ja Kampaaniaga või Teie isikuandmete töötlemisega seotud küsimuste puhul on Teil õigus ja võimalus kontakteeruda IPF-ga, aadressil: Lõõtsa 5 (VIII korrus), lühinumbril 1324, või e-maili teel: klienditeenindus@credit24.ee.