Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Peame esmatähtsaks teadlikkuse kasvatamist ja finantsnõuannete jagamist. Teemakäsitlused on valdavalt finantsteadlikust kasvatavad ja silmaringi laiendavad. 

Puust ja punaseks- parimad reisimarsruudid kodumaa avastamiseks

Kas mäletad, mil viimati Pühajärve kaldal jalutasid, Narva-Jõesuus spa-mõnusid nautisid, Taevaskojas matkasid või Mulgimaad avastasid? Praegu on parim aeg nautida Eestimaa kaunist suve. Credit24 turundusjuht Annika Parm jagab enda reisikogemuste põhjal soovitusi, kuidas kodumaa suvest maksimum võtta.

Kas tead Eestimaa väikesadamaid, mida suvel külastada?

Sel suvel eelista puhkamiseks Eestit. Kui oled varasemalt mõelnud kindlasti reisida Lõuna-Prantsusmaale või Hispaaniasse, siis pea meeles, et ka Eestis on palju avastamata idüllilisi paiku. Võta näiteks ette paaripäevane väikesadamate külastus, mis paeluvad oma olustiku ja võimalustega.

Tasu arve õigeaegselt kampaania reeglid

IPF Digital sai esmakordselt kaugtöömärgise

Kaugtöömärgist annavad neljandat aastat välja Elisa, Targa Töö Ühing ja Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE ettevõtetele, kes oma organisatsioonis kaugtööd edukalt viljelevad. IPF Digital, mis on tuntud kaubamärk Credit24 kaudu, sai märgise esmakordselt.

Mida silmas pidada motohuvi tekkimisel- kuidas valida sobivat motovarustust?

Kevaditi ärkavad talveunest ka need sõidukid, mis sügise saabudes on talvekorterisse viidud, et siis sobivate sõiduolude saabumisel taas teele naasta. Kui oled alles avastamas huvi tehnikaspordi ja kaherattaliste mootorsõidukite vastu, siis jagame sinuga nippe, mida meeles pidada kui oled valimas motovarustust.

IPF Digital liitus Mitmekesisuse kokkuleppega

Mitmekesisuse kokkulepe on vabatahtlik kokkulepe, millega liitudes kinnitab ettevõte või organisatsioon, et austab inimeste mitmekesisust ning väärtustab võrdse kohtlemise põhimõtet nii oma töötajate, klientide kui koostööpartnerite seas. Eestis on kokkuleppega liitunud juba üle 120 organisatsiooni. Tänasest on kokkuleppega liitunud ka IPF Digital, mis on Eestis tuntud Credit24 kaubamärgi kaudu.

Kas teadsid: Eesti inimene ihkab suvel kõige enam elektrilist tõukeratast

Suvi meelitab teedele tehnikaspordi harrastajad. Kõige enam soovitakse endale soetada elektrilist tõukeratast ning selleks vajaliku investeeringu suuruseks hindavad inimesed keskmiselt 450 eurot, selgus Credit24 poolt läbi viidud küsitlusest.

Motolaenu kampaania

Credit24 Motolaen paneb loosirattasse 1000€, et püsiksid sel suvel valitud marsruudil. Sina otsustad, kas kahel, kolmel või hoopis neljal rattal.

Huvitav teada: inimesed kulutaksid vannitoa remondile 2140 eurot

Kevadsuvi on traditsiooniliselt koduremondi tegemise aeg. Enim soovitakse remontida vannituba ning keskmine selleks kuluv summa on 2140 eurot, selgus Credit24 läbi viidud lühiuuringust.

5 rakendust, mis sinust tõelise sisekujunduseksperdi teevad

Tänapäeva moodsad tehnoloogilised lahendused aitavad end sisekujundajana tunda igaühel, kes tahaksid kodus katsetada uut seinavärvi või mööblieset. Toome sinuni 5 põnevat rakendust, mis kodu remontimisel või aia uuendamisel kasuks tulevad.

Tagatiseta tarbimislaenude väljastamine pöördus märtsis pandeemia tõttu langusesse

Kodumajapidamistele väljastatud tagatiseta tarbimislaenude maht pöördus märtsikuus pandeemia tõttu langusesse, selgub Eesti Panga poolt avaldatud igakuisest statistikast.

Kampaania “Jaanipäeva loos”

Tasu arve õigeagselt ja osale 150€ loosimises!