Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Peame esmatähtsaks teadlikkuse kasvatamist ja finantsnõuannete jagamist. Teemakäsitlused on valdavalt finantsteadlikust kasvatavad ja silmaringi laiendavad. 

240€ spordiloos

Osale Credit24 suures spordiloosis ja võida 240€puhtalt kätte!

90 päeva null intress

Kampaania reeglid

Eestimaa inimene ostab e-poodidest just neid tooteid

Kõige enam ostetakse e-poodidest riideid, kosmeetikat ja tehnikat, selgub Credit24 läbi viidud küsitlusest.

Laenust vabaks!

Kampaania tingimused!

Praktilised nipid Krediidikontoga e-ostude tegemiseks!

Selleks, et praegune keeruline aeg kiiremini lõppeks, on distantsi hoidmine väga tähtis. Praegused piirangud suunavaid meid ostlema online-kanalitesse ning soovitus on ka toidukaupade puhul kasutada võimalusel e-poode. Eelduseks selleks on head, sest lai e-poodide võrgustik pakub võimaluse teha ostud mugavalt Internetis kodust lahkumata. Credit24 Krediidikonto on paindlik ja personaalne maksevahend e-poodides kasutamiseks.

Spordi taustajõud Credit24: sponsorlusest peaks täna rääkima rohkem

Möödunud aasta kevadel tegi EOK president Urmas Sõõrumaa üleskutse ettevõtjatele, et nad jätkaksid hoolimata keerulistest oludest spordi toetamist. Eesti võrkpalli taustajõud on viimased 10 aastat olnud Credit24. Kuidas suhtutakse sponsorlusega seotud valdkonda ja võimalustesse täna, räägib nende turundusjuht Annika Parm

Suve alguseni 0% intress

Kampaania reeglid

Ära unusta saabuvat tähtpäeva!

Juba esmaspäeval on Naistepäev! Selleks, et saaksid sel tähtsal päeval oma kallist kaasat, sõbrannat või ema meeles pidada, jagame Sinuga mõningaid nippe, mida võiksid Naistepäevaks valmistudes meeles pidada.

Märtsi loosikampaania

Loosime märtsikuu igal nädalal 240 € puhtalt kätte! Loosimised toimuvad igal kolmapäeval.

Eestimaa inimene: suurim taustajõud on täna meditsiinitöötaja

Läheneval vabariigi aastapäeval tänatakse traditsiooniliselt neid, kes on oma tegevusega Eesti heaks panustanud. Viimane aasta on olnud keeruline ja pannud proovile meie väljavaated koos olla, kuna füüsiliselt pole see alati võimalik olnud. Praeguse aja suurimad kangelased on meditsiinitöötajad, selgub Credit24 läbi viidud küsitlusest.

103 intressivaba päeva

Kampaania reeglid

Saaremaa spordi taustajõud on selgunud!

Viktor Umb: Siinne kogukond on purjetamise ja jääpurjetamise suurim vara