Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Peame esmatähtsaks teadlikkuse kasvatamist ja finantsnõuannete jagamist. Teemakäsitlused on valdavalt finantsteadlikust kasvatavad ja silmaringi laiendavad. 

Erikampaania olemasolevale kliendile

Juuni olemasoleva kliendi kampaania

Viljandimaa taustajõud Tauno Lipp: erasektorilt toe leidmine on kulgenud üllatavalt hästi

Viljandimaa taustajõuks valitud Tauno Lipp ostis Credit24 poolt läbi viidud konkursil auhinnana teenitud 500 euro eest kohalikule võrkpalliklubile drooni.

Saa tuttavaks Eesti võrkpalli taustajõududega

Äsja Saaremaal lõppakordi saanud Credit24 Balti meistriliiga põnevad kohtumised tõestasid taaskord, et Eesti on suur võrkpallimaa. Võrkpall on meeskonnamäng, mille taustal on hulk inimesi, kes jäävad kulisside taha. Küsisime klubidelt, kes on nende olulisimad taustajõud?

Võida 2400€ remondiks ja sisustamiseks!

Suur remondiloos!

Heategevuslik Pardiralli kampaania

Heategevuslik kampaania "1000 Credit24 võistlushimulist parti ootavad Pardiralli starti"

Maikuu õigeaegselt tasutud arve kampaania

Tasu arve õigeaegselt ja osale loosis!

Eripakkumine

Kampaania reeglid

90 päeva 0% intress

Kampaania reeglid

Eesti spordi suurtoetaja Credit24: Sport on meie kõigi südameasi

Kuidas on omavahel seotud finantsteenused, võrkpall ja inimeste tunnustamine? Credit24 turundusjuht Annika Parm räägib lähemalt.

Credit24 Balti meistriliiga võitis Tallinna Selver!

Eesti võrkpallihooaeg kulmineerus täna Kuressaares, kus selgitati Credit24 Balti lmeistriliiga medalistid. Võitluslikus kullamängus alistas Tallinna Selver Saaremaa Võrkpalliklubi. Ühtlasi oli Selver seega sel hooajal edukaim klubi, kes võitis nii Eesti karikavõistlustel kui ka Credit24 Balti meistriliigas kulla.

Vesik: Credit24 võrkpalli Balti meistriliiga finaalturniir on aastate põnevaim

Sel nädalavahetusel saab Kuressaarest tuntuim spordipealinn Eestis, sest Credit24 võrkpalli Balti meistriliiga finaalturniiril tulevad väljakule liiga neli paremat võistkonda, kelle seast selgitatakse meister. Tuntud võrkpallurid meenutavad eredamaid hetki liiga lähiajaloost.

Lääne-Virumaa spordi taustajõud Kaire Kutsar: Kalevi võimla mativirnade lõhn toob ilusad mälestused lapsepõlvest

Credit24 algatas möödunud aastal konkursi, et leida iga maakonna spordielu suurim taustajõud. Lääne-Virumaal esitatud kandidaatide hulgast valiti võitjaks Kaire Kutsar. Naine, kes on pühendanud end spordile ja selle toetamisele ning kelle jaoks on sport tänagi elu lahutamatu osa.