Maksepuhkus aitab kliendil ajast eest olla

Head lahendused sünnivad alati koostöös. Rohkem kui kunagi varem tasub täna meeles pidada, et oma mures ei tohi kunagi üksi jääda. Maksepuhkus on üks võimalus rahaasjad kontrolli all hoida ja probleeme ennetada.

Ootamatud olukorrad, mil sissetulek väheneb või palga laekumine hilineb, võivad olla soodne pinnas maksetega hilinemisel. Kuigi igasugune võlgnevus tekitab halba tunnet, ei tohi kunagi peljata võimalikest keerulistest olukordadest rääkimist. Credit24 tuletab meelde, miks ja millal kaaluda maksepuhkuse võimalust.

Maksepuhkuse võtmine

  • Maksepuhkuse üks ja kõige olulisem reegel on see, et seda saab kasutada üksnes siis, kui arve maksetähtaeg ei ole veel saabunud ega ületatud. Seega, mõtle ja planeeri ette. Kui näed, et kohustuse tasumine võib osutada keerukaks, anna sellest esimesel võimalusel teada. Credit24 aitab alati välja mõelda kliendile sobivaima lahenduse.
  • Esimene maksepuhkuse võimalus avaneb juba pärast esimese arve tasumist. Uuesti saab maksepuhkust kasutada pärast järgmise arve tasumist. Toome näite. Kui Sinu arve tasumise kuupäev on 10.03, siis vormistades maksepuhkuse enne seda kuupäeva, saab kasutada maksepuhkust. Kui tasud aprilli arve, oled tasunud järgmise arve ning saad vormistada juba uue maksepuhkuse.
  • Maksepuhkus on tasuta, küll aga jätkub intressi arvestus.
  • Maksepuhkuse vormistamiseks palume ühendust võtta Credit24 klienditeenindusega e-posti teel: klienditeenindus@credit24.ee või helistades: 6143400.

Ei ole olemas lahendamatuid olukordi või valesid küsimusi. Credit24 on Sinu taustajõud, et jagada Sulle nõuandeid ja soovitusi oma rahaasjade kontrolli alla hoidmiseks. Küsi ja koos leiame alati lahenduse.