Oma alati rahatagavara

Credit24 Krediidikonto pakub kindlustunnet, et tuled toime ükskõik, millise ootamatusega ja ükskõik, millisel ajal.  Krediidikonto on rahatagavara, mis on taustajõuks nii õnnelikel hetkedel kui veidi keerulisematel aegadel.

Krediidikonto on justkui lisaraha, mille saad kasutusele võtta mugavalt ja ilma peidetud lisatasudeta. Mis peamine- Krediidikonto on tasuta. See tähendab, et seni, kuni hoiad raha tagavarana, selle eest maksma ei pea. Tasuda tuleb intressi ainult siis, kui raha reaalselt kasutusele võetakse.

Kui krediiti napib

Vahel lihtsalt juhtub nii, et rahaline väljaminek on möödapääsmatu, aga võimalusi selleks napib. Näiteks pead tasuma ootamatu autohooldusarve, soetama uue jooksu talverehve või tasuma hambaarstikulu. Ent sageli toob ootamatu ka rõõmu. Võimalus üllatada üleöö oma lähedast soovitud jõulukingitusega, SPA-puhkuse või ühise ajaviitmisega mõnes looduskaunis paigas koos maitsva toidu ja joogiga. Ka sellistes olukordades on Krediidikonto taustajõud, mis annab hoogu ja uusi võimalusi.

Krediidikontolt saab väljamakseid teha 24/7 ehk just siis, kui Sina seda vajad ning väljamaksed on Sulle tasuta. Krediidikonto on Sinu mugav ja paindlik lisaraha.