Ostad siis, kui seda soovid

Ootamatused ei pea alati olema halvad. Näiteks võib äkitselt saabuda sooduspakkumine, mida oled ammu igatsenud. Ent tavaliselt juhtub see siis, kui palgapäevani on tükk aega veel minna ja pangakonto seis pole just kiita. Krediidikonto võimaldab raha tagavara, mis aitab ka sellistest ettenägematutest hetkedest rõõmu tunda.

Krediidikonto avamine on tasuta ja sellel puuduvad igasugused lisatasud ehk sellel ei ole mingisuguseid kontohaldus-, lepingu- ja väljemaksetasusid. Intressi tuleb maksta vaid selle summa pealt, mida päriselt kasutatakse.

Mida osta krediidikontoga?

Krediidikonto abil tasud mugavalt uute talverehvide eest, vahetad uuema mudeli vastu välja koostöö lõpetanud pesumasina, täidad jõuluvana kingikoti LEGO või Playstation mänguga, viid kallima SPA-puhkusele ning viid lõpule vinduma jäänud köögi- ja vannitoaremondi. Vahel juhtub sedagi, et vajad tuge igapäevaste kulutuste jaoks. Või tahaksid reageerida sooduspakkumistele, mis kestavad vaid lühikest aega.

Krediit kogu ajaks

Kõike seda Krediidikonto võimaldabki. Sina ise valid, kas, mida ja millal Krediidikonto abil ostad. Credit24 Krediidikonto on Sinu taustajõud.