Täida oma kallite jõulusoovid

Jõulud on peagi käes. Jõululauas kohtutakse lähedastega ja tuntakse rõõmu koos veedetud hetkedest. Jõulupuu all kingikotis olevad pakid toovad sära silma nii suurtele kui väikestele. Selleks, et saaksid nautida jõuluaega, pakub Credit24 võimalust hajutada pühadega seotud väljaminekud osamakseteks. Krediidikontolt kasutusele võetud raha saab tagastada kuni 60 kuu jooksul.

Krediidikonto avamine on tasuta ja sellel puuduvad igasugused lisatasud ehk sellel ei ole mingisuguseid kontohaldus-, lepingu- ja väljemaksetasusid. Intressi tuleb maksta vaid selle summa pealt, mida päriselt kasutatakse.

 

Krediidikonto abil tasud mugavalt uute talverehvide eest, vahetad uuema mudeli vastu välja koostöö lõpetanud pesumasina, täidad jõuluvana kingikoti LEGO või Playstation mänguga, viid kallima SPA-puhkusele ning viid lõpule vinduma jäänud köögi- ja vannitoaremondi. Vahel juhtub sedagi, et vajad tuge igapäevaste kulutuste jaoks. Või tahaksid reageerida sooduspakkumistele, mis kestavad vaid lühikest aega.

 

Kõike seda Krediidikonto võimaldabki. Sina ise valid, kas, mida ja millal Krediidikonto abil ostad. Credit24 Krediidikonto on Sinu taustajõud.