Jõuluostude puhul eelista e-poode

Sel aastal saabuvad jõulud ja aastalõpp teistmoodi, kui oleme harjunud. Muutunud on inimeste ostukäitumine. Aina enam eelistatakse e-poode, mis pakuvad võimaluse sooritada ostud turvalises kodukeskkonnas, ilma, et peaks minema rahvarohketesse kaubanduskeskustesse. Credit24 soovitab samuti kasutada võimalusel e-kaubanduse võimalusi ja vältida kogunemisi.

Äsja selgus Credit24 uuringust, et sel aastal kavatsevad inimesed Eestis kingituste ostmiseks kulutada keskmiselt 143 eurot. Credit24 Krediidikonto võimaldab selleks mugavat lisaraha. Võrreldes poodide pakutavate järelmaksu võimalustega, on Krediidikonto paindlikum maksevahend. Sul on võimalus valida, millal ja kus sa ostad. Krediidikontoga puudub vajadus igas ostukohas uuesti lepingut sõlmida, mis järelmaksu kohustusega kaasneb. Krediidikonto abiga on võimalik osta endal kõik vajalik alates kodutehnikast ning lõpetades igapäevaste kulutustega. Tee oma ostud siis, kui soovid!

Keskmine jõuluost on 143€

„Meil on hea meel selle üle, et suur hulk Eestimaa inimestest mõistab olukorda, kuhu oleme COVID19 leviku tõttu sattunud. Nad käituvad vastutustundlikult ega veeda aega ostukeskustes sõpradega kohtudes,“ ütles Credit24 turundusjuht Annika Parm. „Ma kutsun ka Credit24 poolt üles inimesi suhtuma äärmise ettevaatlikkuse ja vastutustundega sellesse, mis ümberringi toimub. Täna on e-poodide võimalused väga kasutajasõbralikud ja paremad kui kunagi varem. Kogu vajaliku saab tellida koju või lähimasse pakiautomaati. Samuti on võimalik e-kaubandusest tellitu ümber vahetada. Ehk kõik ostukäitumist mõjutavad argumendid kehtivad samamoodi e-kanalite puhul. Praegu on veel võimalik jõulukingid e-poodidest tellida, et need jõulupühadeks jõuluvana kingikotti jõuaksid,“ lisas turundusjuht. „Hoiame ennast, oma lähedasi ja neid eesliini inimesi, kes päev päeva järelt võitlevad inimeste tervise eest.“

E-poodide maksevõimalused ja Krediidikonto

Kes kasutab e-poodide võimalusi, peaks tähelepanu pöörama erinevatele maksevõimalustele, mida poed pakuvad. Sageli on näiteks Credit24 Krediidikonto oluliselt paindlikum ja personaalsem maksevahend. Enne ostu sooritamist saab teha väljamakse enda tavalisele kontole ja jõuluostu valimine saabki alata. Krediidikonto on ka jõulude ajal taustajõud, mis pakub e-poodides ostu- ja kinkimise rõõmu kodust lahkumata.