Vastutustundlik laenamine

Credit24 teenused on loodud selleks, et võimaldada klientidel mugavalt ja paindlikult oma rahaasjad kontrolli all hoida.

Meile on oluline, et laenuotsus oleks hoolikalt läbi kaalutud nii kliendi, kui meie poolt. See kaitseb nii laenajat kui laenuandjat ja loob väärtuseid ning pikaajalise ja usaldusliku kliendisuhte.

Kasutame klientide maksevõimekuse väljaselgitamiseks nii väliseid andmebaase (näiteks Creditinfo) kui ka oma seniste kogemuste põhjal ning rahvusvaheliste partnerite abil väljatöötatud skooringu-süsteemi, mis aitab kiiresti ja tõhusalt välja selgitada kliendi maksevõimekuse ning vastu võtta laenuotsuseid.

Laenu taotlemise ning otsuse tegemise protsess on efektiivne ning samal ajal kooskõlas seaduse ning vastutustundliku laenamise regulatsioonidega.

Meile on oluline, et kliendil oleks alati olemas kogu vajalik informatsioon ning küsimuste korral võimalus meiega ööpäevaringselt ühendust võtta.

Soovitused enne laenu

  • Enne laenuotsuse vastu võtmist tutvu kindlasti kõigi laenuga kaasnevate tingimuste ja kohustustega ning mõtle hoolikalt läbi oma võimalused ja vajadused. Laenusumma ning tagasimakseperiood vali just nii suur kui on Sinu reaalne vajadus, mitte väiksem ega suurem.
  • Mõtle läbi, kas vajad tõesti laenu? Võib-olla piisab säästude kasutamisest või saab ostuga oodata ja senikaua raha koguda?
  • Võta ühendust meie sõbralike laenuspetsialistidega, kes nõustavad Sind enne laenu väljastamist – see võimaldab koos välja selgitada just Sinu vajadustele ja tasumisvõimalustele sobiva laenusumma ja makseperioodi.
  • Koosta enne laenamist igakuine pere-eelarve – see annab ülevaate väljaminekutest ning sissetulekutest, mille põhjal saad vastu võtta edasisi otsuseid.
Enne laenamist, kui kogu laenuperioodi jooksul saad küsida professionaalset nõu ja abi meie spetsialistidelt.

Telefon: 614 3400
E-post: klienditeenindus@credit24.ee
Meie kontoris: Lõõtsa 5, Tallinnas.

Kasulikke nõuandeid saad lugeda finatsinspektsiooni loodud tarbijaveebist Minuraha ja Credit24 blogist.