Valin reisilaenuks sobiva krediidilimiidi

1000 €
50 €
5000 €
Minu Krediidikonto kuumakse* alates:
0 €
Tutvun pakkumisega

* Intress on alates 2% kuus. Valin endale sobiva tagasimakseperioodi vahemikus 3 kuni 60 kuud.

REISILAEN AITAB AVASTADA MAAILMA!

Reisilaen

Korralda puhkusereis Eestis

Eestimaa on ilus. Otsi üles seni külastamata paigad, võta ette merereis saartele, seikle Lõuna-Eestis või lase Narval ennast üllatada.

Võta enda jaoks aega

Puhka ja peatu. Unusta hetkeks kiirustamine. Tõmba päriselt puhkuse ajal hinge, kosutades end mõne kuurortlinna mugavustega.

Naudi liikumisvabadust

Rendi auto, millega suvisel ringi reisida, premeeri end lõbusa jahisõiduga või taasavasta erilised metsateed tsikli seljas.

Kogu emotsioone

Tunne rõõmu ja jäta meelde, mida tundsid päikesetõusu ajal rabamatkal olles. Kogu kokku puhkuselt saadud ilusad hetked.

Kuidas reisilaen Krediidikontona toimib?

Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart. Pärast taotluse esitamist avatakse Sulle personaalne krediidilimiit, millelt saad endale sobival ajal ja sobivas mahus vaba limiidi ulatuses teha väljamakseid enda pangakontole.

Krediidikontot kasutades tasud intressi vaid kasutatud summalt. See tähendab, et kui Sa raha kasutusele ei võta, pole ka kulutusi, sest krediidikontol puuduvad lepingu- ja kuutasud.

Vaikimisi ootame, et tasuksid kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul – selle perioodi peale ajatatuna esitame Sulle igakuiselt arveid. Kuid soovi korral saad kasutatud summa tagasi maksta varem. Soovitame seda teha, sest nii säästad intressikuludelt!

30 päeva rahulolugarantii

Kui juhtub, et pärast laenu taotlemist Sa ei ole meie teenusega rahul, võimaldame Sul 30 päeva jooksul lepingust taganeda ilma intressikuludeta.

Maksepuhkus

Ootamatu töökaotuse või sissetulekute vähenemise korral oleme Sinu jaoks taustajõuna olemas. Sõltuvalt olukorrast pakume kuni mitmeks kuuks maksepuhkust. Maksepuhkuse aktiveerimine on Credit24-s alati tasuta.

Seisame klientide eest

Credit24 on tunnustatud krediidiandjate Hea Tava 2020 märgisega. See tähendab, et meie kliendisõbralikku lähenemist, läbipaistvust ja vastutustundlikkust on märganud nii kliendid kui ka teised krediidiandjad.

Kuidas saada reisilaen kätte 15 minutiga?

1

Vajuta “Alustan taotlemist” nupule ja täida avaldus.

2

Hetkega saad personaalse pakkumise.

3

Vajadusel võtab kliendihaldur detailide täpsustamiseks sinuga ühendust.

4

Raha laekub sinu kontole.

Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Blogis avame teemasid, mis vastavad igapäevaselt tekkivatele küsimustele ja vajavad läbi näidete põhjalikumat selgitust – näiteks mis on krediidikulukuse määr? Milleks sobib Krediidikonto? Kuidas laenu võtmist planeerida? Kas väikelaen või Krediidikonto?