Valin endale sobiva motolaenu krediidilimiidi

1000 €
50 €
5000 €
Minu motolaenu kuumakse* alates:
0 €
Tutvun pakkumisega

* Intress on alates 2% kuus. Valin endale sobiva tagasimakseperioodi vahemikus 3 kuni 60 kuud.

Motolaen Sinu liikumisvabaduse taustajõuks

Auto või mototehnika jaoks Krediidikonto tagavaraks hoidmine on Sulle tasuta

Icon

Kiire ligipääs rahale

Icon

Puudub tagatise vajadus.

Icon

Intressid vaid kasutatud summalt.

Auto või mototehnika jaoks Krediidikonto tagavaraks hoidmine on Sulle tasuta

Icon

Kiire ligipääs rahale

Icon

Puudub tagatise vajadus.

Icon

Intressid vaid kasutatud summalt.

Motolaen

Osta mootorratas

Motolaenu saad kasutada mootorratta laenuna või näiteks tsikli, rolleri või isegi ATV ostmiseks! Sina otsustad, mis Sulle soovitud liikumisvabaduse annab.

Uuenda varustust

Motolaenuga uuendad enda sõiduvahendit, tood aeda uue murutraktori, millest varem puudust oled tundnud või soetad oma sõiduvahendile uue lisa, mis liikumisrõõmule uue tähenduse annab.

Hoolda tehnikat

Motolaen annab võimaluse hooldada sõidukit ja läbi viia vajalik hooldus, mis pikendab mootorratta, ATV või muu sõiduvahendi kilomeetreid ja suurendab liikumisnaudingut.

Vaheta motosõidukit

Motolaenuga teed vahetuse sõidukipargis ja saad endale võimsama sõiduki nii, et ei pea olemasolevat mootorratast, rollerit või ATV-d eelnevalt müüma.  Seda rollerist tsiklini ja muruniidukist aiatraktorini.

Kuidas motolaen Krediidikontona toimib?

Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart. Pärast taotluse esitamist avatakse Sulle personaalne krediidilimiit, millelt saad endale sobival ajal ja sobivas mahus vaba limiidi ulatuses teha väljamakseid enda pangakontole.

Krediidikontot kasutades tasud intressi vaid kasutatud summalt. See tähendab, et kui Sa raha kasutusele ei võta, pole ka kulutusi, sest krediidikontol puuduvad lepingu- ja kuutasud.

Vaikimisi ootame, et tasuksid kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul – selle perioodi peale ajatatuna esitame Sulle igakuiselt arveid. Kuid soovi korral saad kasutatud summa tagasi maksta varem. Soovitame seda teha, sest nii säästad intressikuludelt!

30 päeva rahulolugarantii  

Kui juhtub, et pärast laenu taotlemist Sa ei ole meie teenusega rahul, võimaldame Sul 30 päeva jooksul  lepingust taganeda ilma intressikuludeta.

Maksepuhkus

Ootamatu töökaotuse või sissetulekute vähenemise korral oleme Sinu jaoks taustajõuna olemas. Sõltuvalt olukorrast pakume kuni mitmeks kuuks maksepuhkust. Maksepuhkuse aktiveerimine on Credit24-s alati tasuta.

Seisame klientide eest

Credit24 on tunnustatud krediidiandjate Hea Tava 2020 märgisega. See tähendab, et meie kliendisõbraliku lähenemist, läbipaistvust ja vastutustundlikkust on märganud nii kliendid kui ka teised krediidiandjad.

Kuidas saada motolaen kätte 15 minutiga?

1

Vajuta “Alustan taotlemist” nupule ja täida avaldus.

2

Hetkega saad personaalse pakkumise.

3

Vajadusel võtab kliendihaldur detailide täpsustamiseks sinuga ühendust.

4

Raha laekub sinu kontole.