Valin endale sobiva motolaenu krediidilimiidi

1000 €
50 €
5000 €
Minu motolaenu kuumakse* alates:
0 €
Tutvun pakkumisega

* Intress on 2% kuus. Valin endale sobiva tagasimakseperioodi vahemikus 3 kuni 60 kuud.

Motolaen Sinu liikumisvabaduse taustajõuks

Motolaenu lepingutasu on 0€ ja intress alates 2% kuus.

Icon

Kiire ligipääs rahale

Icon

Puudub tagatise vajadus.

Icon

Intressid vaid kasutatud summalt.

Motolaenu lepingutasu on 0€ ja intress alates 2% kuus.

Icon

Kiire ligipääs rahale

Icon

Puudub tagatise vajadus.

Icon

Intressid vaid kasutatud summalt.

Osta mootorratas

Motolaen võimaldab Sul osta uue sõiduvahendi. Olgu selleks tsikkel, mootorratas, roller või kasvõi ATV. Sina otsustad, mis Sulle soovitud liikumisvabaduse annab.

Uuenda varustust

Motolaenuga uuendad enda sõiduvahendit, tood aeda uue murutraktori, millest varem puudust oled tundnud või lisad oma sõiduvahendile uue lisa, mis liikumisrõõmule uue tähenduse annab.

Hoolda tehnikat

Motolaen annab võimaluse hooldada sõidukit ja teha vajalik hooldus, mis pikendab mootorratta, ATV või muu vahendi sõidukilomeetreid ja suurendab liikumisnaudingut.

Vaheta sõidukit

Motolaenuga teed vahetuse sõidukipargis ja saad endale võimsama sõiduki ilma, et toimuks mootorratta, rolleri või ATV müük, et uus osta.  Seda rollerist tsiklini ja muruniidukist aiatraktorini.

Kuidas motolaen Krediidikonto toimib?

Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart. Pärast taotluse esitamist avatakse Sulle personaalne krediidilimiit, millelt saad endale sobival ajal ja sobivas mahus vaba limiidi ulatuses teha väljamakseid enda pangakontole.

Krediidkiontot kasutades tasud intressi vaid kasutatud summalt. See tähendab, et kui Sa raha kasutusele ei võta, pole ka kulutusi, sest krediidikontol puuduvad lepingu- ja kuutasud.

Vaikimisi ootame, et tasuksid kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul – selle perioodi peale ajatatuna esitame Sulle igakuiselt arveid. Kuid soovi korral saad kasutatud summa tagasi maksta varem. Soovitame seda teha, sest nii säästad intressikuludelt!

30 päeva rahulolugarantii  

Kui juhtub, et pärast laenu taotlemist Sa ei ole meie teenusega rahul, võimaldame Sul 30 päeva jooksul  lepingust taganeda ilma intressikuludeta.

Maksepuhkus

Ootamatu töökaotuse või sissetulekute vähenemise korral oleme Sinu jaoks taustajõuna olemas. Sõltuvalt olukorrast pakume kuni mitmeks kuuks maksepuhkust. Maksepuhkuse aktiveerimine on Credit24-s alati tasuta.

Seisame klientide eest

Credit24-t on tunnustatud krediidiandjate Hea Tava 2020 märgisega. See tähendab, et meie kliendisõbraliku lähenemist, läbipaistvust ja vastutustundlikkust on märganud nii kliendid kui ka teised krediidiandjad.

Kuidas saada motolaen kätte 15 minutiga?

1

Vajuta “Alustan taotlemist” nupule ja täida avaldus.

2

Hetkega saad personaalse pakkumise.

3

Vajadusel võtab kliendihaldur detailide täpsustamiseks sinuga ühendust.

4

Raha laekub sinu kontole.

Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Blogis avame teemasid, mis vastavad igapäev tekkivatele küsimustele ja vajavad läbi näidete põhjalikumat selgitust.