Valin pulmalaenuks sobiva krediidilimiidi

1000 €
50 €
5000 €
Minu pulmalaenu kuumakse* alates:
0 €
Tutvun pakkumisega

* Intress on alates 2% kuus. Valin endale sobiva tagasimakseperioodi vahemikus 3 kuni 60 kuud.

PULMALAEN SINU UNISTUSTE PULMADE KORRALDAMISEKS!

Pulmadeks Krediidikonto tagavaraks hoidmine on Sulle tasuta

Pulmalaen

Ütle “jah”

Tee abieluettepanek, anna abielutõotus unustamatul tseremoonial lähedaste juuresolekul või tee seda kallimaga privaatsel üritusel vaid kahekesi mererannal seistes.

Tähista tõeliselt

Tee teoks see, millest oled ammu unistanud. Täida oma salajane unelm pruutkleidist, kihla- või abielusõrmustest, mis kannavad edasi teie kahe lugu.

Üllata pulmareisiga

Korralda imelised mesinädalad! Pulmareis, kus saate olla segamatult, nautides igavikku teie ümber. Mõisapuhkus kodumaal või unistuste reis kaugemal on ideaalne pulmakink.

Investeeri mälestustesse

Jäädvustage erilised hetked fotodel või pulmavideol palgates professionaalne fotograaf. Nii saate veel aastaid hiljem meenutada oma elu üht õnnelikumat päeva.

Kuidas pulmalaen Krediidikontona toimib?

Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart. Pärast taotluse esitamist avatakse Sulle personaalne krediidilimiit, millelt saad endale sobival ajal ja sobivas mahus vaba limiidi ulatuses teha väljamakseid enda pangakontole.

Krediidikontot kasutades tasud intressi vaid kasutatud summalt. See tähendab, et kui Sa raha kasutusele ei võta, pole ka kulutusi, sest krediidikontol puuduvad lepingu- ja kuutasud.

Vaikimisi ootame, et tasuksid kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul – selle perioodi peale ajatatuna esitame Sulle igakuiselt arveid. Kuid soovi korral saad kasutatud summa tagasi maksta varem. Soovitame seda teha, sest nii säästad intressikuludelt!

30 päeva rahulolugarantii

Kui juhtub, et pärast laenu taotlemist Sa ei ole meie teenusega rahul, võimaldame Sul 30 päeva jooksul lepingust taganeda ilma intressikuludeta.

Maksepuhkus

Ootamatu töökaotuse või sissetulekute vähenemise korral oleme Sinu jaoks taustajõuna olemas. Sõltuvalt olukorrast pakume kuni mitmeks kuuks maksepuhkust. Maksepuhkuse aktiveerimine on Credit24-s alati tasuta.

Seisame klientide eest

Credit24 on tunnustatud krediidiandjate Hea Tava 2020 märgisega. See tähendab, et meie kliendisõbralikku lähenemist, läbipaistvust ja vastutustundlikkust on märganud nii kliendid kui ka teised krediidiandjad.

Kuidas saada pulmalaen kätte 15 minutiga?

1

Vajuta “Alustan taotlemist” nupule ja täida avaldus.

2

Hetkega saad personaalse pakkumise.

3

Vajadusel võtab kliendihaldur detailide täpsustamiseks sinuga ühendust.

4

Raha laekub sinu kontole.