Maksepuhkus aitab kaitsta ootamatuste eest

2021. aasta oli tõeline väljakutsete aasta. Kes oleks osanud ette näha, millised muutused tekivad meie elus. Credit24 on Sinu taustajõud ja pakub ootamatute olukordade kaitseks vajadusel maksepuhkust..

Krediidikonto võimaldab lisaraha ootamatuteks olukordadeks. Sina ise otsustad, kui pika perioodi jooksul ja mis ajal kasutatud lisaraha summa tagasi maksad. Ent kui peaks juhtuma, et sinu sissetulek väheneb või kaotad töö, siis on võimalik kasutada maksepuhkust, mille aktiveerimine on tasuta.

Maksepuhkus

Maksepuhkuse kõige olulisem reegel on see, et seda saab kasutada üksnes siis, kui arve maksetähtaeg ei ole veel saabunud ega ületatud. Seega, mõtle ja planeeri ette. Kui näed, et kohustuse tasumine võib osutada keerukaks, anna sellest esimesel võimalusel teada. Credit24 aitab alati välja mõelda kliendile sobivaima lahenduse.

Esimene maksepuhkuse võimalus avaneb juba pärast esimese arve tasumist. Uuesti saab maksepuhkust kasutada pärast järgmise arve tasumist. Toome näite. Kui Sinu arve tasumise kuupäev on 15.12, siis vormistades maksepuhkuse enne seda kuupäeva, saad maksepuhkust kohe kasutada. Maksepuhkus on tasuta, küll aga jätkub intressi arvestus. Saad lisa lugeda siit.

Kuidas vormistada maksepuhkust?

Maksepuhkuse vormistamine on äärmiselt mugav. Klient saab selle aktiveerida meie iseteeninduses või võttes ühendust Credit24 klienditeenindusega (credit24@klienditeenindus.ee).

Ei ole olemas lahendamatuid olukordi või valesid küsimusi. Credit24 on Sinu taustajõud, et jagada Sulle nõuandeid ja soovitusi oma rahaasjade kontrolli alla hoidmiseks. Küsi ja koos leiame alati lahenduse.