Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Peame esmatähtsaks teadlikkuse kasvatamist ja finantsnõuannete jagamist. Teemakäsitlused on valdavalt finantsteadlikust kasvatavad ja silmaringi laiendavad. 

IPF Digital Estonia OÜ uus ärinimi on IPF Digital AS

Credit24 kaubamärgi all tegutseva ettevõtte IPF Digital Estonia OÜ ärinimi on alates 2020. aasta augustist pärast nimemuutust IPF Digital AS.

Puust ja punaseks- parimad reisimarsruudid kodumaa avastamiseks

Kas mäletad, mil viimati Pühajärve kaldal jalutasid, Narva-Jõesuus spa-mõnusid nautisid, Taevaskojas matkasid või Mulgimaad avastasid? Praegu on parim aeg nautida Eestimaa kaunist suve. Credit24 turundusjuht Annika Parm jagab enda reisikogemuste põhjal soovitusi, kuidas kodumaa suvest maksimum võtta.

Kas tead Eestimaa väikesadamaid, mida suvel külastada?

Sel suvel eelista puhkamiseks Eestit. Kui oled varasemalt mõelnud kindlasti reisida Lõuna-Prantsusmaale või Hispaaniasse, siis pea meeles, et ka Eestis on palju avastamata idüllilisi paiku. Võta näiteks ette paaripäevane väikesadamate külastus, mis paeluvad oma olustiku ja võimalustega.

Mida silmas pidada motohuvi tekkimisel- kuidas valida sobivat motovarustust?

Kevaditi ärkavad talveunest ka need sõidukid, mis sügise saabudes on talvekorterisse viidud, et siis sobivate sõiduolude saabumisel taas teele naasta. Kui oled alles avastamas huvi tehnikaspordi ja kaherattaliste mootorsõidukite vastu, siis jagame sinuga nippe, mida meeles pidada kui oled valimas motovarustust.

IPF Digital liitus Mitmekesisuse kokkuleppega

Mitmekesisuse kokkulepe on vabatahtlik kokkulepe, millega liitudes kinnitab ettevõte või organisatsioon, et austab inimeste mitmekesisust ning väärtustab võrdse kohtlemise põhimõtet nii oma töötajate, klientide kui koostööpartnerite seas. Eestis on kokkuleppega liitunud juba üle 120 organisatsiooni. Tänasest on kokkuleppega liitunud ka IPF Digital, mis on Eestis tuntud Credit24 kaubamärgi kaudu.

5 rakendust, mis sinust tõelise sisekujunduseksperdi teevad

Tänapäeva moodsad tehnoloogilised lahendused aitavad end sisekujundajana tunda igaühel, kes tahaksid kodus katsetada uut seinavärvi või mööblieset. Toome sinuni 5 põnevat rakendust, mis kodu remontimisel või aia uuendamisel kasuks tulevad.

Uuringu tulemus: 91% Eestimaa inimestest on muutnud oma senist käitumist

Seoses varakevadel alanud eriolukorraga on 91% eestlastest muutnud oma seniseid ostu- ja käitumisharjumusi, selgus Eesti juhtiva väikelaenude väljastaja Credit24 tellitud uuringust. Lätis on 86% ning Leedus 92% vastanutest teinud ümberkorraldusi oma elus tulenevalt COVID-19 viiruse levikust.

Krediidikonto on Sinu taustajõud ootamatutes olukordades

Ajal, mil maailma tähelepanu on koondunud inimeste tervisega seotud olukorra kontrolli alla saamisele, on hea omada teadmist, et ka rasketel aegadel on võimalik oma finantsasjad kontrolli all hoida. Vajadusel saab kasutada lisaraha, mille tagavarana hoidmine on tasuta.  

Maksepuhkus aitab kliendil ajast eest olla

Head lahendused sünnivad alati koostöös. Rohkem kui kunagi varem tasub täna meeles pidada, et oma mures ei tohi kunagi üksi jääda. Maksepuhkus on üks võimalus rahaasjad kontrolli all hoida ja probleeme ennetada.

5 olulist tähelepanekut, et olla laenu võtmisel IT-teadlik

Eesti väike- ja tarbimislaenude turul on mitmeid tuntud ja suuri pakkujaid, kes lisaraha soovijatele väljastavad. Credit24 kui selle valdkonna üks liidreid jagab soovitusi, mida silmas pidada, et laenukogemus oleks positiivne.

Credit24 arved makstakse enamasti õigeaegselt

Meil on väga hea meel, et meie kliendid paistavad silma selle poolest, et Krediidikonto ja väikelaenu arved makstakse enamasti õigeaegselt. Aitäh selle eest!

Milline on soodne laen ehk mida peab teadma KKMist?

Võrreldes viie aasta taguse ajaga, on KKM ehk krediidi kulukuse määr langenud poole võrra. Kui avad Krediidikonto või võtad väikelaenu, on hea teada, mida see tähekombinatsioon tegelikult laenu mõistes tähistab.