Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Peame esmatähtsaks teadlikkuse kasvatamist ja finantsnõuannete jagamist. Teemakäsitlused on valdavalt finantsteadlikust kasvatavad ja silmaringi laiendavad. 

Credit24: Lisaraha vajadust tunneb 60% inimestest

Viimaste kuude jooksul on lisaraha vajadust tundnud 60% inimestest. Lisaraha tähendab paindlikke lahendusi, mis lähtuvad inimese personaalsetest vajadustest ja võimalustest.

Kantar Emor: Viimaste kuude jooksul on lisaraha vajadust tundnud 60% inimestest

Septembris Credit24 poolt tellitud ja Kantar Emori poolt läbi viidud uuringust ilmnes, et viimase kolme kuu jooksul on mõnel kuul lisaraha vajadust tundnud 32% vastanutest. Möödunud kvartalis tunnetas seda igal kuul 28% inimestest ehk rohkem kui veerand uuringus osalenust.

Mida silmas pidada laenu võttes?

Laenamisel tee põhjalik eeltöö ja veendu, et suudad kohustuse tasuda.

Kampaania “Tasu arve õigeaegselt”

Tasu arve õigeagselt ja osale 500€ loosimises!

Kooli algus hüüab tulles- millised väljaminekud ootavad ees? Kolme lapse isa jagab soovitusi

Kuigi august on alles poole peal, hakkab järjest enam kuulma ja nägema erinevaid meeldetuletusi, kas kõik koolialguseks vajalik on ikka olemas. 1.septembriga seotud väljaminekute osas jagab mõtteid 3 lapse isa ja Credit24 partnersuhete juht Janar Kalmus.

Augusti kampaania “Tasu arve õigeaegselt”

Tasu arve õigeaegselt ja osale loosis!

IPF Digital Estonia OÜ uus ärinimi on IPF Digital AS

Credit24 kaubamärgi all tegutseva ettevõtte IPF Digital Estonia OÜ ärinimi on alates 2020. aasta augustist pärast nimemuutust IPF Digital AS.

Puust ja punaseks- parimad reisimarsruudid kodumaa avastamiseks

Kas mäletad, mil viimati Pühajärve kaldal jalutasid, Narva-Jõesuus spa-mõnusid nautisid, Taevaskojas matkasid või Mulgimaad avastasid? Praegu on parim aeg nautida Eestimaa kaunist suve. Credit24 turundusjuht Annika Parm jagab enda reisikogemuste põhjal soovitusi, kuidas kodumaa suvest maksimum võtta.

Kas tead Eestimaa väikesadamaid, mida suvel külastada?

Sel suvel eelista puhkamiseks Eestit. Kui oled varasemalt mõelnud kindlasti reisida Lõuna-Prantsusmaale või Hispaaniasse, siis pea meeles, et ka Eestis on palju avastamata idüllilisi paiku. Võta näiteks ette paaripäevane väikesadamate külastus, mis paeluvad oma olustiku ja võimalustega.

Mida silmas pidada motohuvi tekkimisel- kuidas valida sobivat motovarustust?

Kevaditi ärkavad talveunest ka need sõidukid, mis sügise saabudes on talvekorterisse viidud, et siis sobivate sõiduolude saabumisel taas teele naasta. Kui oled alles avastamas huvi tehnikaspordi ja kaherattaliste mootorsõidukite vastu, siis jagame sinuga nippe, mida meeles pidada kui oled valimas motovarustust.

IPF Digital liitus Mitmekesisuse kokkuleppega

Mitmekesisuse kokkulepe on vabatahtlik kokkulepe, millega liitudes kinnitab ettevõte või organisatsioon, et austab inimeste mitmekesisust ning väärtustab võrdse kohtlemise põhimõtet nii oma töötajate, klientide kui koostööpartnerite seas. Eestis on kokkuleppega liitunud juba üle 120 organisatsiooni. Tänasest on kokkuleppega liitunud ka IPF Digital, mis on Eestis tuntud Credit24 kaubamärgi kaudu.

5 rakendust, mis sinust tõelise sisekujunduseksperdi teevad

Tänapäeva moodsad tehnoloogilised lahendused aitavad end sisekujundajana tunda igaühel, kes tahaksid kodus katsetada uut seinavärvi või mööblieset. Toome sinuni 5 põnevat rakendust, mis kodu remontimisel või aia uuendamisel kasuks tulevad.