Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Väärtustame teadlikkuse tõstmist laenu- ning finantsteemadest ning peame väga oluliseks läbimõeldud laenuotsuste tegemist. Enne krediidikonto avamist või väikelaenu kasuks otsustamist soovitame Sul kindlasti sellealase infoga tutvuda, et teha enda jaoks parim valik.

Meie blogist leiad vajalikku infot erinevate laenamist puudutavate teemade, Credit24 kampaaniate ning muude tegevuste kohta!

Eesti Pank plaanib turult välja võtta 1- ja 2-eurosendised mündid

Eesti Pank on teatanud olulisest sammust raha kasutamise valdkonnas – plaanist eemaldada 1- ja 2-eurosendised mündid turult. See otsus on pälvinud suurt tähelepanu ning tekitanud palju küsimusi ja arutelusid.

LOE EDASI

Raha tulevik – need uuendused muudavad meie ostlemist, kulutamist ja säästmist

Digitaalsed rahakotid ja mobiilimaksed on muutumas uueks normaalsuseks ostlemisel ning kujundavad ümber traditsioonilised makseviisid.

LOE EDASI

Kuidas arvutada kõik laenukulud õigesti?

Laenu võtmisel ei ole oluline ainult laenu põhisumma, vaid ka laenu kogukulu. Laenukulu hõlmab laenu põhisummat, intressimäära, kõiki lisatasusid ja kulusid, mis võivad tekkida laenu eluea jooksul.

LOE EDASI

Mis see on ja kuidas oma krediidiajalugu kontrollida?

Krediidiajalugu on oluline finantsvaldkonna mõiste, mis võib mängida olulist rolli sinu majanduslikus tulevikus.

LOE EDASI

Millistel eesmärkidel me kõige sagedamini raha laename?

Raha laenamine on finantsmaailmas üsna tavaline nähtus ning seda tehakse erinevatel eesmärkidel. Mõnikord võib laenu võtmine olla vajalik, et saavutada oma elu eesmärke, samas kui teistel juhtudel võib see olla lahendus ootamatutele rahalisele olukorrale.

LOE EDASI

Eestimaa loodusseiklused ootavad sind!

Suvi – soojuse, ekskursioonide ja lähedastega unustamatute mälestuste loomise aeg. Otsides ideaalset asukohta, mis võimaldab Sul lõõgastuda ja oma lähedastega mõnusalt aega veeta, siis ei pea seda kaugelt otsima, puhka Eestis.

LOE EDASI

Loosikampaania alusta taotlust ja võid võita 500 €

LOE EDASI

Kodu renoveerimine pärast külma ja karmi talve

Talv võib meie kodudele negatiivset mõju avaldada, alates karmidest ilmastikutingimustest kuni suurenenud energiaarveteni välja.

LOE EDASI

Kevadeks auto korda

Kevad ja suvi on suurepärased aastaajad väljasõiduks ja maailma avastamiseks ning paljude inimeste jaoks tähendab see autoga sõitmist

LOE EDASI

Vaata krediidikonto jääki ja võida 150€

Kampaania tingimused

LOE EDASI

Vaata krediidikonto jääki ja võida 100€

Kampaania võitja Marek (telefoni viimased numbrid: -812)

LOE EDASI

Tea oma saldot ja võida kuni 1000€

Loosikampaania võitja: Ljubov M. Palju õnne! Võitjaga on ühendust võetud.

LOE EDASI