Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Väärtustame teadlikkuse tõstmist laenu- ning finantsteemadest ning peame väga oluliseks läbimõeldud laenuotsuste tegemist. Enne krediidikonto avamist või väikelaenu kasuks otsustamist soovitame Sul kindlasti sellealase infoga tutvuda, et teha enda jaoks parim valik.

Meie blogist leiad vajalikku infot erinevate laenamist puudutavate teemade, Credit24 kampaaniate ning muude tegevuste kohta!

Koolitarkus ja rahatarkus- mida peaks meeles pidama?

Kool algab õige pea. See ei ole uus algus mitte üksnes lasteaia-, kooli- ja ülikooliõpilastele, vaid ka nende peredele. Mida rahaasjades silmas pidada, et 1. septembrile muretult vastu astuda?

Pardirallist läbi ühe ettevõtte silmade

Hoolimata keerulisest koroona-aastast ja inimeste vaimsest ning füüsilisest väsimusest, püstitas Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu poolt algatatud Pardiralli 2021. aastal omamoodi rekordi - kõik partsportlased leidsid endale omaniku rekordkiirusel. Inimesed tahavad aidata väikeseid kangelasi ning nende peresid, kes võitlevad homse nimel. Kuidas siduda heategevus ettevõtte põhitegevusega? Credit24 räägib oma kogemusest.

Credit24 Sailing Team läheb MM-ile medalit püüdma: siinsete viikingite eelis on muutlike ilmaolude tundmine

Credit24 on aastaid olnud Eesti spordi taustajõud ning Credit24 Sailing Team noppinud ORC avamerepurjetamise tiitlivõistlustelt hulga medaleid. Nii ka äsja lõppenud A. Le Coq 64. Muhu Väina regatilt, kus meeskond purjetas end tihedas konkurentsis pronksile. Ees ootavad maailmameistrivõistlused Tallinnas.

Meelerahu rahaasjades annab suvel kindlustunde

Üks on kindel- tänavune suvi on erakordne. Inimesed naudivad kaua igatsetud suvesooja, meelelahutust ja sõpradega-lähedastega koos olemist. Kuidas hoida raha- asjad kontrolli all suve viimasel kuul ja ka edaspidi?

Viljandimaa taustajõud Tauno Lipp: erasektorilt toe leidmine on kulgenud üllatavalt hästi

Viljandimaa taustajõuks valitud Tauno Lipp ostis Credit24 poolt läbi viidud konkursil auhinnana teenitud 500 euro eest kohalikule võrkpalliklubile drooni.

Saa tuttavaks Eesti võrkpalli taustajõududega

Äsja Saaremaal lõppakordi saanud Credit24 Balti meistriliiga põnevad kohtumised tõestasid taaskord, et Eesti on suur võrkpallimaa. Võrkpall on meeskonnamäng, mille taustal on hulk inimesi, kes jäävad kulisside taha. Küsisime klubidelt, kes on nende olulisimad taustajõud?

Heategevuslik Pardiralli kampaania

Heategevuslik kampaania "1000 Credit24 võistlushimulist parti ootavad Pardiralli starti"

Eesti spordi suurtoetaja Credit24: Sport on meie kõigi südameasi

Kuidas on omavahel seotud finantsteenused, võrkpall ja inimeste tunnustamine? Credit24 turundusjuht Annika Parm räägib lähemalt.

Credit24 Balti meistriliiga võitis Tallinna Selver!

Eesti võrkpallihooaeg kulmineerus täna Kuressaares, kus selgitati Credit24 Balti lmeistriliiga medalistid. Võitluslikus kullamängus alistas Tallinna Selver Saaremaa Võrkpalliklubi. Ühtlasi oli Selver seega sel hooajal edukaim klubi, kes võitis nii Eesti karikavõistlustel kui ka Credit24 Balti meistriliigas kulla.

Vesik: Credit24 võrkpalli Balti meistriliiga finaalturniir on aastate põnevaim

Sel nädalavahetusel saab Kuressaarest tuntuim spordipealinn Eestis, sest Credit24 võrkpalli Balti meistriliiga finaalturniiril tulevad väljakule liiga neli paremat võistkonda, kelle seast selgitatakse meister. Tuntud võrkpallurid meenutavad eredamaid hetki liiga lähiajaloost.

Lääne-Virumaa spordi taustajõud Kaire Kutsar: Kalevi võimla mativirnade lõhn toob ilusad mälestused lapsepõlvest

Credit24 algatas möödunud aastal konkursi, et leida iga maakonna spordielu suurim taustajõud. Lääne-Virumaal esitatud kandidaatide hulgast valiti võitjaks Kaire Kutsar. Naine, kes on pühendanud end spordile ja selle toetamisele ning kelle jaoks on sport tänagi elu lahutamatu osa.

Praktilised nipid Krediidikontoga e-ostude tegemiseks!

Selleks, et praegune keeruline aeg kiiremini lõppeks, on distantsi hoidmine väga tähtis. Praegused piirangud suunavaid meid ostlema online-kanalitesse ning soovitus on ka toidukaupade puhul kasutada võimalusel e-poode. Eelduseks selleks on head, sest lai e-poodide võrgustik pakub võimaluse teha ostud mugavalt Internetis kodust lahkumata. Credit24 Krediidikonto on paindlik ja personaalne maksevahend e-poodides kasutamiseks.