Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Peame esmatähtsaks teadlikkuse kasvatamist ja finantsnõuannete jagamist. Teemakäsitlused on valdavalt finantsteadlikust kasvatavad ja silmaringi laiendavad. 

Selgus Credit24 Pärnumaa spordi taustajõud!

Mehis Merilaine on läbi ja lõhki spordiinimene. Tema elukaaslanegi tunnistab huumoriga, et Mehis on abielus võrkpalliga. Tõtt öelda tekib ka loo kirjutajal selle usutluse järel tunne, et peaks õue minema ja liikumisest rõõmu tundma. Mehis valiti möödunud aasta lõpus Credit24 Pärnumaa Spordi Taustajõu konkursi võitjaks.

IPF Digital sai loa makse- ja e-raha teenuste osutamiseks!

Eesti Finantsinspektsioon andis 11. jaanuaril 2021 Eesti suurimale krediidiandjale IPF Digital AS-le loa tegutseda e-raha asutusena.

Valgamaa spordi suurim taustajõud on Margo Metsoja

Möödunud kuul kuulutas pikaajaline Eesti võrkpalli toetaja Credit24 välja konkursi Valgamaa spordi suurima taustajõu leidmiseks. Kandidaate, kes kohaliku spordielu toetuseks palju ära teinud, esitati kümneid. Ent parimaks kuulutati Margo Metsoja (28) - mees, keda nimetatakse lausa Valgamaa discgolfi isaks.

Edaspidi on makselink arve kiire tasumise taustajõud

Credit24 on kasutusele võtnud Fitek makselingi, mille abil on võimalik arve tasuda kiirelt ja mugavalt otse e-postile saabunud kaaskirjast.

Credit24 kui graatsilise tehnikaspordi taustajõud

Kuldvillak algab ja mängija teeb valiku: Spordiala 500, palun. Saatejuhi reibas hääl vuristab perfektse diktsiooniga: See spordiala ühendab „Rannamaja“, 1883. aastal Pärnu jõel toimunud võistlust, karupoeg Miškat ja Credit24? Punktide koju toomiseks peaks vastus olema: mis on purjetamine.

Eesti spordi pikaajaline taustajõud

Asjata ei öelda suurte võitude puhul, et edu saab alguse koostööst. Nii elus, tööl kui spordis. Spordis peab võitmiseks sujuma eelkõige töö treeneri ja sportlase vahel. Et sportlane saaks täielikult pühenduda seatud eesmärkide saavutamisele, on oluline sponsorite tugi. Credit24 on aastaid olnud koduse võrkpalli ja purjetamise taustajõud. Credit24 tegevjuht Ivo Popp räägib, miks see nende jaoks oluline on.

Austame erinevusi kvaliteedimärk

Eesti Inimõiguste Keskus ja Sotsiaalministeerium tunnustasid IPF Digital-i "Austame erinevusi" kvaliteedimärgiga. Märgis antakse tööandjatele, kelle fookuses on mitmekesisuse ja kaasatuse edendamine organisatsioonis. Märgise andis pidulikult üle Eesti Vabariigi sotsiaalminister Tanel Kiik.

Lühiuuringu tulemus: Eestimaa kõige kaunim maakond on just see

Juulikuus läbi viidud küsitlusest, milles osales 12 632 vastajat, selgus, et Eestimaa kõige kaunim maakond on Saaremaa. Saaremaale järgnes Võrumaa ning kolmanda koha pälvis Pärnumaa.

IPF Digital Estonia OÜ uus ärinimi on IPF Digital AS

Credit24 kaubamärgi all tegutseva ettevõtte IPF Digital Estonia OÜ ärinimi on alates 2020. aasta augustist pärast nimemuutust IPF Digital AS.

IPF Digital sai esmakordselt kaugtöömärgise

Kaugtöömärgist annavad neljandat aastat välja Elisa, Targa Töö Ühing ja Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE ettevõtetele, kes oma organisatsioonis kaugtööd edukalt viljelevad. IPF Digital, mis on tuntud kaubamärk Credit24 kaudu, sai märgise esmakordselt.

Eesti inimene ihkab suvel kõige enam elektrilist tõukeratast

Suvi meelitab teedele tehnikaspordi harrastajad. Kõige enam soovitakse endale soetada elektrilist tõukeratast ning selleks vajaliku investeeringu suuruseks hindavad inimesed keskmiselt 450 eurot, selgus Credit24 poolt läbi viidud küsitlusest.

Huvitav teada: inimesed kulutaksid vannitoa remondile 2140 eurot

Kevadsuvi on traditsiooniliselt koduremondi tegemise aeg. Enim soovitakse remontida vannituba ning keskmine selleks kuluv summa on 2140 eurot, selgus Credit24 läbi viidud lühiuuringust.