Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Väärtustame teadlikkuse tõstmist laenu- ning finantsteemadest ning peame väga oluliseks läbimõeldud laenuotsuste tegemist. Enne krediidikonto avamist või väikelaenu kasuks otsustamist soovitame Sul kindlasti sellealase infoga tutvuda, et teha enda jaoks parim valik.

Meie blogist leiad vajalikku infot erinevate laenamist puudutavate teemade, Credit24 kampaaniate ning muude tegevuste kohta!

Vaata oma krediidikonto limiiti ja võida 3 x 300€

Mai- kampaaniatingimused

LOE EDASI

Millistel eesmärkidel me kõige sagedamini raha laename?

Raha laenamine on finantsmaailmas üsna tavaline nähtus ning seda tehakse erinevatel eesmärkidel. Mõnikord võib laenu võtmine olla vajalik, et saavutada oma elu eesmärke, samas kui teistel juhtudel võib see olla lahendus ootamatutele rahalisele olukorrale.

LOE EDASI

Credit24, kui vajad taustajõudu

Elu, see kulgeb omasoodu. Kuigi oleme kõik erinevad, siis ikkagi vajame teatud hetkedel natuke ka teiste abi, olgu selleks sõbrad, kes aitavad uue diivani tassida viiendale korrusele või sõbranna, kes tuleb appi valima just seda õiget pulmakeliti.

LOE EDASI

IPF Digital annab oma panuse Ukraina ja ukrainlaste toetuseks

IPF Digitali Eesti, Läti ja Leedu üksused annetavad kokku 150 000 eurot Ukraina ja ukrainlaste toetuseks.

LOE EDASI

Krediidikonto on talviste kulutuste mugav ja nutikas taustajõud

Sügis ja talv on toonud koduomanikele- ja rentnikele tavapärasest oluliselt suuremad kulutused elektrile. Elektrihinnatõus on pannud mõtlema nutikatele lahendustele, kuidas väljaminekuid vähendada või hajutada. Krediidikonto on üks võimalus, mis pakub ootamatult kasvanud kulutuste katmiseks lisaraha.

LOE EDASI

Eestimaa inimene plaanib tänavu jõulukingitusi osta 154 euro eest

Võrreldes möödunud aastaga, on jõulukingituste kulu mõnevõrra tõusnud. Kui eelmisel aastal soetasid Eestimaa inimesed kingitusi keskmiselt 143 euro eest, on tänavu jõuluperioodi väljaminekud kasvanud 154 euroni. Kõige populaarsemad kingitused on raamatupoodide ja ürituste kinkekaardid, praktilise väärtusega kingitused, näiteks sokid, padjad ja elektroonilised seadmed ning kingitused lastele, selgus Credit24 läbi viidud kliendiküsitlusest.

LOE EDASI

Aeg on käes, et üle kontrollide sõidukirehvide olukord!

Sügishooaja tulekuga ja külmade ilmade ning muutlike teeolude saabumisega on vaja kriitilise pilguga üle vaadata sõidukirehvide olukord. Selleks, et vältida rehvivahetuse järjekordi esimese suure jää ja lume tulekuga, tasuks juba praegu mõelda, kas senised sõidukirehvid tahavad välja vahetamist. Kvaliteetsed sõidukirehvid tagavad turvalise sõidu sulle ja teistele kaasliiklejatele.

LOE EDASI

Credit24 peab usaldust oluliseks nii spordis kui igapäevaelus

Credit24 kuulub Eestis tarbimislaenu pakkujate hulgas liidrite hulka. Valdkonnas pikaajaliselt tegutsejana väärtustavad nad vastutustundlikku laenamist ja peavad oluliseks ühiskonnale tagasi andmist. Just seetõttu on nad ka enam kui 10 aastat olnud Eesti võrkpalli suurim taustajõud.

LOE EDASI

Koolitarkus ja rahatarkus- mida peaks meeles pidama?

Kool algab õige pea. See ei ole uus algus mitte üksnes lasteaia-, kooli- ja ülikooliõpilastele, vaid ka nende peredele. Mida rahaasjades silmas pidada, et 1. septembrile muretult vastu astuda?

LOE EDASI

Pardirallist läbi ühe ettevõtte silmade

Hoolimata keerulisest koroona-aastast ja inimeste vaimsest ning füüsilisest väsimusest, püstitas Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu poolt algatatud Pardiralli 2021. aastal omamoodi rekordi - kõik partsportlased leidsid endale omaniku rekordkiirusel. Inimesed tahavad aidata väikeseid kangelasi ning nende peresid, kes võitlevad homse nimel. Kuidas siduda heategevus ettevõtte põhitegevusega? Credit24 räägib oma kogemusest.

LOE EDASI

Credit24 Sailing Team läheb MM-ile medalit püüdma: siinsete viikingite eelis on muutlike ilmaolude tundmine

Credit24 on aastaid olnud Eesti spordi taustajõud ning Credit24 Sailing Team noppinud ORC avamerepurjetamise tiitlivõistlustelt hulga medaleid. Nii ka äsja lõppenud A. Le Coq 64. Muhu Väina regatilt, kus meeskond purjetas end tihedas konkurentsis pronksile. Ees ootavad maailmameistrivõistlused Tallinnas.

LOE EDASI

Meelerahu rahaasjades annab suvel kindlustunde

Üks on kindel- tänavune suvi on erakordne. Inimesed naudivad kaua igatsetud suvesooja, meelelahutust ja sõpradega-lähedastega koos olemist. Kuidas hoida raha- asjad kontrolli all suve viimasel kuul ja ka edaspidi?

LOE EDASI