Credit24, kui vajad taustajõudu

Elu, see kulgeb omasoodu. Kuigi oleme kõik erinevad, siis ikkagi vajame teatud hetkedel natuke ka teiste abi, olgu selleks sõbrad, kes aitavad uue diivani tassida viiendale korrusele või sõbranna, kes tuleb appi valima just seda õiget pulmakeliti.

Me kõik oleme olnud olukorras, kus elu on olnud ettearvamatu ja ootamatud väljaminekud võivad tekkida igal ajal. Credit24 abiga tasud mugavalt näiteks uute rehvide eest, vahetad uuema mudeli vastu välja koostöö lõpetanud pesumasina, viid kallima SPA-puhkusele või viid lõpule vinduma jäänud köögi- ja vannitoaremondi. Vahel juhtub sedagi, et vajad tuge igapäevaste kulutuste jaoks.

Kindlasti ei pea ootamatused alati olema halvad. Näiteks võib äkitselt saabuda sooduspakkumine, mida oled juba ammu igatsenud. Ent tavaliselt juhtub see siis, kui palgapäevani on tükk aega veel minna ja pangakonto seis pole just kiita. Krediidikonto võimaldab raha tagavara, mis aitab ka sellistest ettenägematutest hetkedest rõõmu tunda.

Credit24 krediidikonto on justkui lisaraha, mille saad kasutusele võtta mugavalt ning ilma peidetud lisatasudeta. Ehk meil puuduvad igasugused kontohaldus-, lepingu- ja väljamaksetasud. Mis peamine, meie krediidikonto on Sulle tasuta. See tähendab, et seni, kuni hoiad raha tagavarana, selle eest maksma ei pea. Intressi tuleb maksta vaid selle summa pealt, mida päriselt kasutad.

Ootamatud olukorrad, mil sissetulek väheneb või palga laekumine hilineb, võib kaasa tuua maksete hilinemise. Kuigi igasugune võlgnevus tekitab halba tunnet, ei tohi kunagi peljata võimalikest keerulistest olukordadest rääkimist. Maksepuhkus on üks võimalus rahaasjad kontrolli all hoida ja probleeme ennetada.

Maksepuhkuse kõige olulisem reegel on see, et seda saab kasutada üksnes siis, kui arve maksetähtaeg ei ole veel saabunud ega ületatud. Seega, mõtle ja planeeri ette. Kui näed, et kohustuse tasumine võib osutada keerukaks, anna sellest esimesel võimalusel teada. Credit24 aitab alati välja mõelda kliendile sobivaima lahenduse. Maksepuhkus on tasuta, küll aga jätkub intressi arvestus. Lisa saad lugeda siit.

Kõike seda ja palju muudki just Credit24 Krediidikonto võimaldab. Ükskõik, mis elu Sinu teele ei paiskaks, siis tea, et oleme Sinu jaoks alati olemas. Credit24, kui vajad tasutajõudu.