Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Väärtustame teadlikkuse tõstmist laenu- ning finantsteemadest ning peame väga oluliseks läbimõeldud laenuotsuste tegemist. Enne krediidikonto avamist või väikelaenu kasuks otsustamist soovitame Sul kindlasti sellealase infoga tutvuda, et teha enda jaoks parim valik.

Meie blogist leiad vajalikku infot erinevate laenamist puudutavate teemade, Credit24 kampaaniate ning muude tegevuste kohta!

Credit24, kui vajad taustajõudu

Elu, see kulgeb omasoodu. Kuigi oleme kõik erinevad, siis ikkagi vajame teatud hetkedel natuke ka teiste abi, olgu selleks sõbrad, kes aitavad uue diivani tassida viiendale korrusele või sõbranna, kes tuleb appi valima just seda õiget pulmakeliti.

LOE EDASI

Krediidikonto on talviste kulutuste mugav ja nutikas taustajõud

Sügis ja talv on toonud koduomanikele- ja rentnikele tavapärasest oluliselt suuremad kulutused elektrile. Elektrihinnatõus on pannud mõtlema nutikatele lahendustele, kuidas väljaminekuid vähendada või hajutada. Krediidikonto on üks võimalus, mis pakub ootamatult kasvanud kulutuste katmiseks lisaraha.

LOE EDASI

Aeg on käes, et üle kontrollide sõidukirehvide olukord!

Sügishooaja tulekuga ja külmade ilmade ning muutlike teeolude saabumisega on vaja kriitilise pilguga üle vaadata sõidukirehvide olukord. Selleks, et vältida rehvivahetuse järjekordi esimese suure jää ja lume tulekuga, tasuks juba praegu mõelda, kas senised sõidukirehvid tahavad välja vahetamist. Kvaliteetsed sõidukirehvid tagavad turvalise sõidu sulle ja teistele kaasliiklejatele.

LOE EDASI

Laenu TOP: enim lisaraha kasutatakse just selle väljamineku jaoks

Ülekaalukalt ja enim kasutatakse lisaraha koduremondiga seotud kulutuste tarbeks. Järgmine kuluallikas on autoga seotud väljaminekud ning esikolmiku lõpetavad tervisega seotud kulud, selgus Eesti juhtiva tarbijakrediidi pakkuja Credit24 läbi viidud kliendiuuringust.

LOE EDASI

Credit24 peab usaldust oluliseks nii spordis kui igapäevaelus

Credit24 kuulub Eestis tarbimislaenu pakkujate hulgas liidrite hulka. Valdkonnas pikaajaliselt tegutsejana väärtustavad nad vastutustundlikku laenamist ja peavad oluliseks ühiskonnale tagasi andmist. Just seetõttu on nad ka enam kui 10 aastat olnud Eesti võrkpalli suurim taustajõud.

LOE EDASI

5 müüti väikelaenu kohta, mida kindlasti teadma peab

Eestimaa inimesed on harjunud, et üldjuhul enda isiklikest rahaasjadest ei räägita. Ometi tuleb aeg-ajalt korrastada väike- või tarbimislaenudega seotud infot, et faktid oleksid õiged.

LOE EDASI

Kulude planeerimine- võimalik vaid blogides või siiski ka päriselus?

Rahaga seotud kuldreegel on see, et kulud ei tohiks ületada tulusid. Sageli nähakse majandusliku olukorra muutust kõrgemas palgas, mõistmata, et suurest palganumbrist üksi ei piisa, kui sellega targalt ümber ei käi. Kuidas kulusid mõistlikult planeerida?

LOE EDASI

Koolitarkus ja rahatarkus- mida peaks meeles pidama?

Kool algab õige pea. See ei ole uus algus mitte üksnes lasteaia-, kooli- ja ülikooliõpilastele, vaid ka nende peredele. Mida rahaasjades silmas pidada, et 1. septembrile muretult vastu astuda?

LOE EDASI

Passiivse kliendi juuli erikampaania

6 kuud 0% intress

LOE EDASI

Eesti spordi suurtoetaja Credit24: Sport on meie kõigi südameasi

Kuidas on omavahel seotud finantsteenused, võrkpall ja inimeste tunnustamine? Credit24 turundusjuht Annika Parm räägib lähemalt.

LOE EDASI

Eestimaa inimene ostab e-poodidest just neid tooteid

Kõige enam ostetakse e-poodidest riideid, kosmeetikat ja tehnikat, selgub Credit24 läbi viidud küsitlusest.

LOE EDASI

Ostad siis, kui seda soovid

Ootamatused ei pea alati olema halvad. Näiteks võib äkitselt saabuda sooduspakkumine, mida oled ammu igatsenud. Ent tavaliselt juhtub see siis, kui palgapäevani on tükk aega veel minna ja pangakonto seis pole just kiita. Krediidikonto võimaldab raha tagavara, mis aitab ka sellistest ettenägematutest hetkedest rõõmu tunda.

LOE EDASI