Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Väärtustame teadlikkuse tõstmist laenu- ning finantsteemadest ning peame väga oluliseks läbimõeldud laenuotsuste tegemist. Enne krediidikonto avamist või väikelaenu kasuks otsustamist soovitame Sul kindlasti sellealase infoga tutvuda, et teha enda jaoks parim valik.

Meie blogist leiad vajalikku infot erinevate laenamist puudutavate teemade, Credit24 kampaaniate ning muude tegevuste kohta!

Millistel eesmärkidel me kõige sagedamini raha laename?

Raha laenamine on finantsmaailmas üsna tavaline nähtus ning seda tehakse erinevatel eesmärkidel. Mõnikord võib laenu võtmine olla vajalik, et saavutada oma elu eesmärke, samas kui teistel juhtudel võib see olla lahendus ootamatutele rahalisele olukorrale.

LOE EDASI

Aeg on käes, et üle kontrollide sõidukirehvide olukord!

Sügishooaja tulekuga ja külmade ilmade ning muutlike teeolude saabumisega on vaja kriitilise pilguga üle vaadata sõidukirehvide olukord. Selleks, et vältida rehvivahetuse järjekordi esimese suure jää ja lume tulekuga, tasuks juba praegu mõelda, kas senised sõidukirehvid tahavad välja vahetamist. Kvaliteetsed sõidukirehvid tagavad turvalise sõidu sulle ja teistele kaasliiklejatele.

LOE EDASI

Laenu TOP: enim lisaraha kasutatakse just selle väljamineku jaoks

Ülekaalukalt ja enim kasutatakse lisaraha koduremondiga seotud kulutuste tarbeks. Järgmine kuluallikas on autoga seotud väljaminekud ning esikolmiku lõpetavad tervisega seotud kulud, selgus Eesti juhtiva tarbijakrediidi pakkuja Credit24 läbi viidud kliendiuuringust.

LOE EDASI

Credit24 peab usaldust oluliseks nii spordis kui igapäevaelus

Credit24 kuulub Eestis tarbimislaenu pakkujate hulgas liidrite hulka. Valdkonnas pikaajaliselt tegutsejana väärtustavad nad vastutustundlikku laenamist ja peavad oluliseks ühiskonnale tagasi andmist. Just seetõttu on nad ka enam kui 10 aastat olnud Eesti võrkpalli suurim taustajõud.

LOE EDASI

5 müüti väikelaenu kohta, mida kindlasti teadma peab

Eestimaa inimesed on harjunud, et üldjuhul enda isiklikest rahaasjadest ei räägita. Ometi tuleb aeg-ajalt korrastada väike- või tarbimislaenudega seotud infot, et faktid oleksid õiged.

LOE EDASI

Kulude planeerimine- võimalik vaid blogides või siiski ka päriselus?

Rahaga seotud kuldreegel on see, et kulud ei tohiks ületada tulusid. Sageli nähakse majandusliku olukorra muutust kõrgemas palgas, mõistmata, et suurest palganumbrist üksi ei piisa, kui sellega targalt ümber ei käi. Kuidas kulusid mõistlikult planeerida?

LOE EDASI

Koolitarkus ja rahatarkus- mida peaks meeles pidama?

Kool algab õige pea. See ei ole uus algus mitte üksnes lasteaia-, kooli- ja ülikooliõpilastele, vaid ka nende peredele. Mida rahaasjades silmas pidada, et 1. septembrile muretult vastu astuda?

LOE EDASI

Meelerahu rahaasjades annab suvel kindlustunde

Üks on kindel- tänavune suvi on erakordne. Inimesed naudivad kaua igatsetud suvesooja, meelelahutust ja sõpradega-lähedastega koos olemist. Kuidas hoida raha- asjad kontrolli all suve viimasel kuul ja ka edaspidi?

LOE EDASI

Mida silmas pidada laenu võttes?

Laenamisel tee põhjalik eeltöö ja veendu, et suudad kohustuse tasuda.

LOE EDASI

IPF Digital Estonia OÜ uus ärinimi on IPF Digital AS

Credit24 kaubamärgi all tegutseva ettevõtte IPF Digital Estonia OÜ ärinimi on alates 2020. aasta augustist pärast nimemuutust IPF Digital AS.

LOE EDASI

IPF Digital sai maineka finantsvaldkonna tunnustuse

Finance Estonia tunnustas finantsettevõtteid, kes järgivad krediidiandjate- ja vahendajate sektori Head Tava, teiste hulgas sai Hea Tava märgise IPF Digital. Hea Tava eesmärgiks on kehtestada põhimõtted, mis aitavad kaasa ausale ja vabale konkurentsile, usaldusväärse finantssüsteemi toimimisele, vastutustundlike ja jätkusuutlike laenamisprintsiipide rakendamisele ning sektori hea maine kindlustamisele.

LOE EDASI

5 olulist tähelepanekut, et olla laenu võtmisel IT-teadlik

Eesti väike- ja tarbimislaenude turul on mitmeid tuntud ja suuri pakkujaid, kes lisaraha soovijatele väljastavad. Credit24 kui selle valdkonna üks liidreid jagab soovitusi, mida silmas pidada, et laenukogemus oleks positiivne.

LOE EDASI