Krediidikonto on talviste kulutuste mugav ja nutikas taustajõud

Sügis ja talv on toonud koduomanikele- ja rentnikele tavapärasest oluliselt suuremad kulutused elektrile. Elektrihinnatõus on pannud mõtlema nutikatele lahendustele, kuidas väljaminekuid vähendada või hajutada. Krediidikonto on üks võimalus, mis pakub ootamatult kasvanud kulutuste katmiseks lisaraha.

Sel sügistalvel räägitakse igapäevaselt elektrihinnatõusust. Inimesed jagavad kogemuslugusid, kuidas on elektrikütte kodus reguleerinud minimaalseks. Tarbijad ütlevad, et enam kui poole võrra tõusnud elektriarve on löönud hoolimata targalt ning kulusid-sissetulekuid hoolikalt arvesse võttes kuu eelarve tasakaalust välja.

 

Hooajalised kulutused kontrolli all

Tavaliselt kaasneb hooaja vahetusega üleüldine kulude kasv. Autorehvide vahetus, lapsele väikseks jäänud talveriiete välja vahetamine uute ja suuremate vastu ning lähenevad jõulud toovad igaüks vajaduse lisaraha järele.

Credit24 Krediidikonto on üks võimalus, kuidas väljaminekuid hajutada. See on justkui virtuaalne krediitkaart. Klient saab taotleda endale sobivas summas tarbijakrediiti, mille saab endale sobivas osades, nii korraga kui osade kaupa, kasutusse võtta.

„Credit24 pakutav Krediidikonto on mugav ja kiire lahendus ootamatuteks olukordadeks,“ kinnitab Credit24 turundusjuht Annika Parm. „Elektrihinnatõus puudutab ühtmoodi kõiki. Kuigi Eestimaa inimesed on üha teadlikumad rahaasjadega ümber käimisel, lööb erakordselt suur hinnatõus vahetult enne jõuluaega kuu eelarve paigast ära. Sellistel hetkedel on Krediidikonto taustajõud, mis võimaldab väljaminekuid hajutada,“ lisab Annika.

 

Valmis ootamatuteks kulutusteks

Turundusjuht selgitab, et Krediidikonto kasutaja saab ise valida laenuperioodi pikkuse ja igakuise tagasimakse suuruse: „Krediidikonto võimaldab valmis olla sellisteks kulutusteks, mis saabuvad ootamatult.“

Pärast laenutaotluse heaks kiitmist avatakse kliendile personaalne krediidilimiit, millelt saab endale sobivas mahus ja ajal teha väljamakseid enda isiklikule pangakontole. „Credit24 Krediidikonto kasutajad kiidavad, et Krediidikonto võimaldab ka valmis olla ootamatult headeks pakkumisteks. Seni, kuni pole Krediidikontolt väljamakset enda kontole tehtud, ei maksa selle olemasolu ja tagavarana hoidmine inimesele midagi. Alles siis, kui tehakse esimene väljamakse, algab intressiarvestus ja tagasimaksekohustus,“ selgitab Annika.

Ent detsembris on Credit24 Krediidikonto kasutamine kolm kuud intressivaba. See tähendab, et detsembris kasutatud lisaraha intressiarvestus algab alles kolme kuu pärast. Kui klient tasub laenusumma selle aja jooksul, ei lisandu tagasimakse arvestusse intressikulu.

 

Talvine valmisolek

Detsembrikuus on inimeste kulutused keskmisest suuremad. Alles hiljuti uurisime oma klientidelt, milline on keskmine jõulukingitustele kuluv summa. Selgus, et sel aastal plaanitakse kingitusi soetada keskmiselt 154 euro eest. Kui siia lisada veel kasvanud elektrikulud või üleüldse kommunaalmaksed, saabuva koolivaheaja ja mõne muu isikliku kulu, millega varem ei osanud arvestada, tähendab see oluliselt tõusnud kuueelarvet. Credit24 Krediidikonto on klientide taustajõud just sellisteks olukordadeks.