IPF Digital annab oma panuse Ukraina ja ukrainlaste toetuseks

IPF Digitali Eesti, Läti ja Leedu üksused annetavad kokku 150 000 eurot Ukraina ja ukrainlaste toetuseks.

„Rahaline abi on üks võimalus toetada inimesi Ukrainas, kes võitlevad oma riigi iseseisvuse, enda kodanike vaba ja turvalise oleviku ning tuleviku eest. Soovime abistada neid sellel ränkraskel teekonnal, mil tuhanded pered on pidanud lahkuma kodunt, teadmata, kas ja millal nad tagasi saavad minna,“ ütles IPF Digital Eesti tegevjuht Kristi Saaremets.

150 000 eurot, mis ettevõte Ukraina toetuseks annetab, jõuab Baltikumis erinevate MTÜ-deni, mille kaudu toetatakse pagulaste sisse elamist uuel maal. Eestis tegime annetuse Eesti Pagulasabile ja Eesti Punasele Ristile.

 

„Kokku hoidmine on täna olulisem kui eales varem. Tänu erinevate organisatsioonide ja inimeste suurepärastele algatustele on palju erinevaid võimalusi, kuidas eraisikuna enda abi pakkuda,“ selgitas tegevjuht. „Nähes, milline on meie enda töötajate siiras soov aidata, võimaldame IPF Digitali tiimil panustada vabatahtlike ühenduste tegevusse ka töö ajast. See koostöövõrgustik laieneb iga päevaga ja on rõõm näha, kuidas ühest väikesest heateost saavad alguse suured. Seisame üheskoos enda töötajate ja Ukrainaga,“ lisas Saaremets.

 

IPF Digital sihtturud on Eesti, Läti, Leedu, Mehhiko ja Austraalia. Ettevõtte kaubamärgid neil turgudel on Credit24 ja Creditea.