Ära unusta saabuvat tähtpäeva!

Juba esmaspäeval on Naistepäev! Selleks, et saaksid sel tähtsal päeval oma kallist kaasat, sõbrannat või ema meeles pidada, jagame Sinuga mõningaid nippe, mida võiksid Naistepäevaks valmistudes meeles pidada.

Lilled

Iga naine ootab naistepäevaks lilli. Ole vastutustundlik ja vähenda kontakte ning telli lilled lillepoest esmaspäevaks kulleriga ette ära.

 

Ehted

Kandjast inspireeritud ehted on alati imeilus kingitus. Olgu selleks siis kuld, hõbe või hoopis moodsa joonega Eesti disain. Laia valiku ehteid leiad näiteks Goldtime ja Grenardi e-poodidest ning kui teed tellimuse aegsasti, siis saad ka selle enne tähtsat päeva kätte.

 

Parfüüm

Kvaliteetne ning kandjaga harmoneeruv parfüüm toob esile iga naise naiselikkuse ning loob erilise meeleolu. Laia valiku parfüüme leiad ka erinevatest e-poodidest nagu Kaup24, Mylook ja Tallink.

 

Õhtusöök

Erilist pidupäeva meeleolu aitab luua ka romantiline õhtusöök. Enamik Eesti paremaid restorane pakub sellel keerulisel ajal ka toitude kojutellimise võimalusi. Vali oma lemmik restoran välja Wolti või Bolti appist ning telli toit pidupäevaks koju.

 

Päev ilu heaks

Paljud ilusalongid ja spad pakuvad erinevaid iluhoolitusi ning miks mitte soetada nende valikust tulevikuks kinkekaart. Hetkel paljude piirangute tõttu on küll erinevad kohad suletud, aga palju rõõmu pakub teadmine, et koos olukorra paranemisega on ootamas ka mõnus iluhoolitsus.

 

Kodumasin, mis poputab

Heaks kingi ideeks on alati ka mõni kodumasin, mis võtab ära koormuse kodutööde tegemisel. Olgu selleks siis robottolmuimeja või imehead cappuccinot valmistav kohvimasin. Kingi valikul lähtugi just selles, et see ka naise koormust kodus vähendaks.