Credit24 jätkab Credit24 Võrkpalli Meistriliiga taustajõuna

2.oktoobril kirjutasid Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur ja Credit24 tegevjuht Ivo Popp alla koostöölepingule, mille tulemusena jätkab Credit24 järgmised kolm aastat võrkpalli meistriliiga nimisponsorina.

Ivo Popp sõnas lepingut sõlmides, et Credit24 seob Eesti võrkpalliga koostöö juba 2010.aastast. “Meil on väga hea meel, et ka järgmised kolm aastat saame olla seotud ühe populaarsema spordialaga Eestis. Spordiga, mis on muutunud üheks suurema harrastajate arvuga spordialaks Eestis ning alaks, mis ühendab tuhandeid fänne tribüünidel, pakkudes põnevaid hetki pingelistes pallivahetustes,” sõnas Popp võrkpalli hooaja algust kuulutanud pressikonverentsil.

Hanno Pevkur tunnustas Credit24 Võrkpalli Meistriliiga sponsori rollis ning nõustus Popp’i öelduga, et võrkpallist on saanud üks armastatumaid spordialasid Eestis. Pevkur sõnas, et kahe aasta pärast ootab Eesti spordipublikut suursündmus, mil Tallinnas võõrustatakse ühe korraldajana Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri. “Suur aitäh, Credit24, et olete nii pikaajaliselt võrkpalli toetanud ja selle arengusse panustanud,” ütles Pevkur.

Kokku osaleb Credit24 Meistriliigas 2019/2020 hooajal 9 klubi, kellest 5 on Eestist ja 4 Lätist. Liiga tulemustel ja ajakaval saab pilku peal hoida: https://vcl.ee

Foto: Gertrud Alatare/volley.ee