Credit24 lennutab reisimängu võitja unistuste reisile

Nüüd, sügisel, jagub ootusärevust kõigile neile, kes unistavad ebamaiselt vingest reisist. Reisiguru ja Credit24 enneolematu reisikampaania võitja saab valida ise endale koha, mida külastada. On selleks rannapuhkus Kuubal, matkamine Norras või safaril kulgemine Lõuna-Aafrikas.

Kui tavapäraselt on säärase auhinna võitmine omajagu keerukas just tingimuste osas, mida loosimises osalemiseks täitma peab, on Credit24 ja Reisiguru kampaania sootuks teist masti. Tuleb valida vaid kaardil sihtkoht, mida külastada soovitakse, sisestada oma kontaktandmed, et võidu korral saaks õnneliku reisijaga ühendust ning jääda ootama loosimise tulemust. Kui tunned, et selline reisimängu võit võiks kuuluda sulle, osale selles.

Credit24 tegevjuht Ivo Popp ütles, et koostöös Reisiguruga sündis idee algatada auhinnamäng, mille võidu saab inimene ise valida. „Näeme, kuidas reisimine on järjest enam Eestimaa inimeste meelistegevus  ja toetame omalt poolt rõõmuga taustajõuna mõne eksootilise sihtkohaga seotud unistuse täitumist,“ rääkis Popp. „Seetõttu anname loosimängu võitjale vabad käed, et ta saaks ise valida, kuhu ja millal rännata soovib,“ lisas Credit24 tegevjuht.