Edaspidi on makselink arve kiire tasumise taustajõud

Credit24 on kasutusele võtnud Fitek makselingi, mille abil on võimalik arve tasuda kiirelt ja mugavalt otse e-postile saabunud kaaskirjast.

Makselink on pankade pangalingiga seotud lahendus, mis lubab saajal tasuda arvete eest koheselt internetipangas juba eeltäidetud maksekorraldusega.  Credit24 esindaja Evelin Sarap ütles, et ettevõte soovib kliendile pakkuda mugavaid ja paindlikke lahendusi, luues lisandväärtust aja kokkuhoiuga. „Kliendi teekonna veelgi sujuvamaks muutmiseks võtsime kasutusele Fitek makselingi, mis võimaldab tasuda kuumakse otse e-posti kaaskirjast, igakuiselt kliendi e-mailile laekuva arve juurest.“

Evelin Sarap nentis, et Credit24 klientide maksekohustuse täitmine on enamasti eeskujulik, mis tähendab, et maksed tasutakse üldjuhul õigeaegselt. Ent tehnoloogia arengu ja kliendi kasutajakogemuse veelgi paremaks muutmise nimel soovitakse käia kaasas finantsmaailmas toimuvate arengutega, mille üheks osaks on e-teenuste mugav ja kiire kasutamine. Seetõttu võetigi kasutusele Fitek makselink.

Fiteki makselink

Fitek makselingi toel käib arve tasumine e-maili avamisel ainult mõne hiireklikiga. Selle kasutamine on lihtne:

  • Vali makse sooritamiseks sobiv pank
  • Tuvasta enda kasutaja
  • Kinnita makse

Arve saaja ja panga vaheline side on turvaliselt kaitstud ning kõrvalistel isikutel puudub ligipääs edastatavale infole. Kogu protsess võtab Credit24 esindaja sõnul vaid mõne minuti. Makselinki saab rakendada e-posti tekstis, PDF-arvel või ka paberarvel QR-koodiga.

Fitek on finantstehnoloogia lahenduste pakkuja, mille eesmärk on vähendada ettevõtete finantsprotsessidele kuluvat aega ja raha. Fitek tegeleb e-arvelduse lahenduste pakkumisega. Ettevõte tegutseb Eestis, Lätis, Leedus, Slovakkias, Tšehhis, Serbias, Bosnia ja Hertsegoviina. Fitek annab tööd kokku 240 inimesele.