Ideid valentinipäevaks- parim kingitus on ühine aeg

Parim kingitus, mida oma armsamale, sõbrale, lähedasele ja pereliikmele anda saad, on aeg. Ühine aeg, millest sündinud emotsioonid toovad veel kaua hea tunde. Läheneva valentinipäeva ootuses jagame mõtteid, kuidas ühistes hetkedes seda päeva tähistada.

Naudi Eestimaa kaunist loodust

Tänavune talv on imeline. Kaunis valge lumevaip on toonud talvise võlumaa. Selleks, et igapäevasest tormlemisest välja astuda, veeda valentinipäev kaunist Eestimaa loodust nautides. Räätsamatk mõnes rabas koos matkajuhiga on üks võimalus kogeda puutumatut loodust uues võtmes. Tõukekelguga metsas rännates tulevad tagasi mälestused lapsepõlvest maal vanaisa-vanaema juures. Piknik metsas on ideaalne söögi- ja puhkepaus argipäevast eemale saamiseks.

 

Kosuta hinge SPA-elamusega

Eestimaal asuvad SPA-d ja SPA-hotellid annavad võimaluse igapäevasest kodu-töö-kodu rutiinist välja astuda. Üllata armsamat ja iseennast SPA-lõõgastusega ja nautige mõnusaid keharituaale. Mis saaks olla parem, kui pärast matkapäeva lõpetada õhtu sauna ja massaažiga.

 

Rõõmusta oma kaaslast kultuuri- või spordielamusega

Kaks aastat, mil oleme pidanud kohanema keerulise olukorraga ülemaailmsest pandeemiast tulenevalt, on toonud soovi kogeda positiivseid emotsioone. Ühine kontserdikülastus või mõnele spordivõistlusele kaasa elamine on hea moodus, kuidas tuua argipäeva uutmoodi vaheldust. Üle Eesti toimub iga päev teatri-, või kontsertetendusi, mille hulgast leiab igaüks sobiva maiuspala. Uuri võimalust ka mõne uue spordiala proovimiseks. Organiseerige curlingu-mängu näidistreening, rentige murdmaasuusad ja võtke mõõtu suusarajal või proovige meie lõuna-naabrite juures bobikelgutamist. Kõik on võimalik!

 

Ajatu klassika on alati moes

 Ehted ja kellad sobivad ühtmoodi kingituseks nii meestele kui naistele. Kaunist kodumaist ehtekunsti ja erinevaid käsitöökellasid pakuvad nii suured kaubanduskeskused kui e-poed. Kasuta nutikalt aasta alguse sooduskampaaniaid ja leia sobiv kingitus oma kaaslasele, mis ajas kestma jääb. Väldi asjatut kasutute asjade kokku ostmist, investeerides tõeliselt kestvasse emotsiooni ja kvaliteeti.