IPF Digital sai esmakordselt kaugtöömärgise

Kaugtöömärgist annavad neljandat aastat välja Elisa, Targa Töö Ühing ja Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE ettevõtetele, kes oma organisatsioonis kaugtööd edukalt viljelevad. IPF Digital, mis on tuntud kaubamärk Credit24 kaudu, sai märgise esmakordselt.

Credit24 Eesti tegevjuht Ivo Poppi sõnul andis möödunud kevad kaugtöö mõistele uue tähenduse. „Kuigi kaugtöö ei olnud meile ka enne võõras, muutis ülemaailmne eriolukord täielikult ettevõtete suhtumist sellesse kontseptsiooni. Nii nagu sadade teiste firmade puhul, oli ka IPF Digitali prioriteediks kaitsta oma töötajaid. Suutsime paindlikult ja operatiivselt viia töö täielikult üle kodukontoritesse,“ ütles Popp. „Ettevõtte juhina on mul hea meel, et hoolimata muutunud füüsilisest asukohast jätkus produktiivne töö tehnoloogilisi lahendusi kasutades sujuvalt kaugtöö vormis kodukontorites ning meie töötajad kohanesid uute tööprotsessidega väga kiiresti,“ lisas ta.

IPF Digital kandideeris kaugtöömärgisele esmakordselt. Märgis antakse välja kolmeks aastaks, mida saab uuesti taotledes pikendada. Praegu on Eestis kokku 139 kehtiva märgisega ettevõtet.