Kevadel uus garderoob ja uus mina

Kuidas kevadele värskelt vastu astuda?

Kevade saabudes on üldjuhul inimestel palju tegemist. Tavapäraselt korrastame oma kodusid, teeme vajadusel remonti ja värskendame niisama interjööri, et kevad saaks säravalt tuppa astuda. Samuti seame kevadeks valmis oma sõidukeid, vahetame rehve ja kel on rõdud ja hoovid, seavad ka need eesootavaks hooajaks valmis. Küll aga ei tasu ära unustada, et ka meie ise vajame kevadel hoolitsust ja värskendamist, et talvest ärgata ja uut hooaega nautida, täpselt samamoodi nagu meie kodu, aed või auto.

Üheks heaks võimaluseks kevadel end värskendada ja talvest väsinud meeleolu tõsta on kindlasti üle vaadata oma garderoob. Peidame kappi soojad sulejoped ja võtame välja kevadiselt värvikad riided ning trendikad jalatsid. Kindlasti tasub pilk pöörata ka moeväljaannetesse, et uued ostud oleks trenditeadlikud ent jätkusuutlikud.

„Kevadel tärkab inimestes tahe oma gareroobi uuendada. Kevadele vastu minnes vajatakse värskust ja uut hingamist ning uus kvaliteetne kevadmantel või stiilsed tennised sobivad selleks valatult. Üha enam pööratakse tähelepanu ka jätkusuutlikutele ja kauakestvatele valikutele. Eriti poulaarseks on muutunud kapselgarderoob, mis küll ostu hetkel võib olla üpriski suur väljaminek, ent on väga moeteadlik ja väärt valik, mistõttu tõuseb huvi ka nende kulutuste katmiseks vajamineva lisaraha vastu,“ ütleb Credit24 turundusjuht Annika Parm.

Lisaks garderoobi uuendamisele ei tasu unustada ka enda hinge. Peale pikka talve vajab meie keha puhastust ja hoolitsust. Nagu öeldakse on meie tervis meie kõige kallim vara. Turguta ennast kevadpuhkusega, kinkides endale midagi meelepärast. Igal inimesel on selleks oma viis, kes teeb sporti, kes puhkab spaas – üks hea massaaž ja näohoolitsus ei jookse kindlasti mööda külgi maha. Mõni aga võtab hoopis aega mõneks koolituseks ja õpib midagi uut või lihtsalt alustab täiesti uue hobiga, näiteks fotograafia või rattasõiduga. Siinkohal ongi oluline võtta ette just seda, mis Sinu tervisele ja vaimule kõige paremini mõjub ja Sind turgutab.