Kes oleks osanud arvata, et just sinna riiki tahavad eestlased kõige enam reisida

Kõle sügis ja pime november käivitavad reisimise igatsuse. Seetõttu panime Reisiguruga seljad kokku ja algatasime ühe eriti vinge reisimängu, mille võitja saab ise valida endale 1500 eest reisi ükskõik, kuhu. Teeme esimese vahekokkuvõtte senistest tulemustest.

Selleks, et unistuste reisi võita, ei pea tegema muud, kui kirja panema sihtkoha, mida võidu korral külastada. Reisimäng kestab veel, aga praegu käib esikolmikus tihe rebimine Egiptuse, Kuuba ja Austraalia vahel. Need kolm riiki on osalejate seas ihaldusväärsemaid riigid, kuhu sõita, kui õnn peaks naeratama.

Neil püsib väga tihedalt kannul Hispaania ja veidi kaugemale jäävad Türgi ning Tai. Esikümnesse mahuvad veel Ameerika Ühendriigid, Itaalia, Kreeka ja Bulgaaria. Kõlanud eelistuste põhjal saab teha järelduse, justkui igatseks Eestimaa inimene praeguses sügiskaamoses just päikest, helesinist vett ja soojust.

Kuu sa reisiksid, kui raha oleks

Küsisime ühe osaleja käest, milline oleks tema valik, kui õnn just talle peaks naeratama? Liis (24) vastas, et tema sõidaks hea meelega Kuubale. „Kui käisin veel keskkoolis, reisis üks mu klassikaaslastest perega Kuubale ja need fotod, mida ta tookord näitas, püsivad veel täna mul silme ees. Kuubal on mingi sõnuseletamatu hõng ja salapära. Lisaks tahaks selle enne ära näha, kui USA turistid selle vallutavad, kui nad juba seda teinud pole.“

Osale ja reisi

Kui Sina tahad auhinna- reisi 1500 euro väärtuses ükskõik, millisesse maailma kohta, endale võita, osale siin.