Meie reisimängu võitja sõidab just sinna

Credit24 enneolematu reisikampaania koostöös Reisiguruga on selleks korraks lõppenud. Õnnelikuks võitjaks osutus Peeter, kes sõidab auhinnaks saadud reisituusikuga Norrasse.

Credit24 korraldas säärast auhinnamängu esimest korda, mil võidu püüdmiseks ei pidanud tegema muud, kui vaid jätma oma kontaktandmed. Lisaks sellele, et üks inimene saab teoks teha oma unistuste reisile, andis see ülevaate Eestimaa inimeste lemmik reisisihtkohtadest.

Reis Kuubale

Kõige populaarsemaks valikuks osutus Kuuba, millele järgnesid tihedas konkurentsis Austraalia ja Egiptus. Õige napilt jäi üli-pingelises lõpuspurdis medalita ehk neljandale kohale  Tai Kuningriik. Esikümnesse mahtusid veel Hispaania, USA, Itaalia, Türgi, Kreeka ja Jaapan.

„Tõelise reisifännina rõõmustan selle üle, et võitu ihkas enneolematult suur hulk inimesi. Huvi reisimise, lendamise ja uute riikide avastamise vastu on tõusuteel. Üha enam näeme enda klientide tagasiside põhjal, kuidas soodushinnaga lennupakkumistest haaratakse kinni ega peljata selleks kasutada lisaraha, mis esimesel võimalusel tagasi makstakse ja seeläbi intressidelt kokku hoitakse,“ ütles Janar Kalmus, Credit24 partnersuhete juht.

Euroopast välja

„Põnev oli näha, et pigem soovitakse ette võtta pikemaid reise väljapoole Euroopat. Esikümnesse mahtus 6 meie maailmajaost kaugemal olevat riiki,“ tutvustas Kalmus ja lisas: „Põhjamaadest jõudis kõrgeimale kohale Norra, mis paiknes reisi sihtkohtade pingereas alles 17.kohal, kuid just sinna otsustas reisida meie võitja Peeter. Soovime Peetrile palju õnne ja loodame, et reis tuleb mõnus ja Norra tervitab meie reisivõitjat ilusa ja meeldejääva emotsioonipagasiga.“

Siit näed nimekirja populaarseimatest reisisihtkohtadest, kuhu reisiguru loosis osalejad sõita soovisid.