Krediidikonto ABC: miks, kellele ja kuidas

Inimestel on erinevad rahaga ümber käimise harjumused. Mõni kulutab kogu teenitu paari päevaga, teine säästab igal kuul väikese summa, kolmas aga hoiab hea töö eest saadud preemia tagavaraks, kui äkki lisaraha vaja peaks minema. Ootamatute väljaminekute jaoks on mõeldud ka Credit24 Krediidikonto, mis on mugav ja kiire lahendus olukordadeks, mil raha äkki juurde on vaja.

Kuidas avada krediidikonto?

Vahel lihtsalt juhtub nii, et just siis, kui tundub, et sel kuul väljaminekuid rohkem ei ole, puruneb ootamatult pesumasin või kuuled kolleegi käest, kuidas viimase hetke pakkumisega on võimalik väga soodsa hinna eest sõita puhkusereisile. Kuidas sellises olukorras käituda? Lisaks igasugustele muudele võimalikele situatsioonidele, mil lisaraha vaja võib minna, on Krediidikonto mõeldud just taolistes olukordades reageerimiseks nagu eespool kirjeldatud. Võrreldes suurpankade tarbimislaenude taotlemisega, on Krediidikonto kiire, personaalne ja paindlik võimalus rahaasjadega toime tulla.

Krediidi avamine on kiire

Kiire on kliendiga suhtlemise protsess. Krediidikonto avamise taotluse täitmise järel jõuab see paari minuti jooksul klienditeenindajani, kes selle üle vaatab ja otsuse kinnitab, vajadusel laenu taotlejaga ühendust võtab, et mõned lisaküsimused esitada ning seejärel välja maksmisele suunab.

Personaalne on Krediidikonto seetõttu, et arvestab iga inimese vajaduste ja võimalustega. Inimeste sissetulekud on erinevad. Samuti see, mille peale raha kulub. Näiteks on Krediidikonto abil ette võetud hambaarsti külastus, ostetud uus auto, tehtud abieluettepanek ja elatud üle töökaotusest tulenenud sissetuleku kaotus. Personaalne tähendab seda, et Krediidikonto taotlejale ei anta vastutustundetult suur summa laenuks, vaid selline, mida taotleja suudab arvestades tema võimalusi tagasi maksta. Summad ja vajadused on erinevad. Näiteks on enne palgapäeva puudu lapse klassiekskursioonile kuluvast summast 50 eurot või auto hooldusele kuluvast kogusummast 300 eurot. Valida saab summa, mida vaja. Oluline on meeles pidada seda, et intressi makstakse vaid summa pealt, mida reaalselt kasutatakse.

Krediidi tagastamine

Paindlik viitab Krediidikonto kirjelduses sellele, et taotleja saab ise valida igas kuus tagasimakstava summa ja laenu pikkuse. Samuti mõeldakse kliendiga koostöös välja lahendusi, kui mõnel kuul on ette teada, et laenumaksega tuleb hilinemine ja kohustust ei ole võimalik täita. Igasuguseid olukordi võib esineda ja seetõttu ongi oluline, et kliendi ja laenuandja vahel oleks koostöö, mis pakuks paindlikke ja personaalseid lahendusi. Näiteks on võimalik kogusumma korraga tagasi maksta veel enne, kui laenu lõpptähtaeg saabunud on.