Praktilised nipid Krediidikontoga e-ostude tegemiseks!

Selleks, et praegune keeruline aeg kiiremini lõppeks, on distantsi hoidmine väga tähtis. Praegused piirangud suunavaid meid ostlema online-kanalitesse ning soovitus on ka toidukaupade puhul kasutada võimalusel e-poode. Eelduseks selleks on head, sest lai e-poodide võrgustik pakub võimaluse teha ostud mugavalt Internetis kodust lahkumata. Credit24 Krediidikonto on paindlik ja personaalne maksevahend e-poodides kasutamiseks.

Krediidikonto abil on e-poodides ostmine väga lihtne. Selleks peab tegema Krediidikontolt sobivas summas väljamakse oma isiklikule pangakontole. Eesti e-poodides on kõige lihtsam makseviis pangalingiga. Kui oled teinud Krediidkontolt väljamakse, on raha sinu pangakontol ja saad mugavalt ostude eest pangalingiga tasuda.

Samuti on sinu pangakontoga seotud pangakaart, kui eelistad makset teha pangakaardi abil. Kuna pangakaart, millega e-poodides tasuda, on seotud pangakontoga, ongi vajaminev summa kasutuseks valmis.

Krediidikonto abil ostude tegemine on oluliselt mugavam, kiirem ja kasutajasõbralikum, kui näiteks erinevate järelmaksulepingute sõlmimine, mida e-poed sageli pakuvad. Kui järelmaks on seotud konkreetse ühe ostuga ning taotluse protsess võib kesta päevi, võimaldab Krediidikonto oluliselt paindlikumat kasutust. Inimene ise otsustab, kas, mida ja kui palju ostab, sest lisaraha ostudeks on kohe olemas.

Krediidikontol puuduvad igasugused lisatasud ehk sellel ei ole mingisuguseid kontohaldus-, lepingu- ja väljemaksetasusid. Intressi tuleb maksta vaid selle summa pealt, mida päriselt kasutatakse.

Mida osta krediidikontoga?

Krediidikonto kasutamisel ei ole piiranguid. Ehk sobivas summas väljamakse eest saab oste sooritada kõikjal. Arvestades saabuvat kevadet, võib osta aiakaupu, remonditarbeid ja kodutehnikat või hoopis vabas õhus liikumiseks matka- ja spordivarustust.

Kuna Krediidikontolt on väljamakse tegemine äärmiselt mugav ja lihtne, saab seda edukalt kasutada ka erinevate sooduspakkumiste puhul, mis kestavad vaid lühikest aega. Loomulikult võib Krediidikonto abil tasuda ka toidupoes igapäevaste toidu- ja tarbekaupade eest. See on Krediidikonto omaniku otsustaja, kas ta teeb ühe väljamakse sobivas summas või teeb mitu erinevat ülekannet oma pangakontole sõltuvalt vajadusest.

Sina ise valid, kas, mida ja millal Krediidikonto abil ostad. Credit24 Krediidikonto on Sinu taustajõud.