* Intress on 2% kuus. Valin endale sobiva tagasimakseperioodi vahemikus 3 kuni 60 kuud.

Remondilaen Sinu kodu uuendamiseks!

Remondilaenu lepingutasu on 0€ ja intress alates 2% kuus.

Icon

Kiire ligipääs remondirahale.

Icon

Puudub tagatise vajadus.

Icon

Intressid vaid kasutatud summalt.

Remondilaenu lepingutasu on 0€ ja intress alates 2% kuus.

Icon

Kiire ligipääs remondirahale.

Icon

Puudub tagatise vajadus.

Icon

Intressid vaid kasutatud summalt.

Sinu unistuste kodu renoveerimislaenu abiga!

Remondi kodu

Remondilaenu abil saad osta kodu ehitamise ja renoveerimise jaoks vajalikud ehitusmaterjalid või palgata ehitusspetsialisti.

Värskenda sisustust

Remondilaenu abil ostad vajaliku mööblieseme, millest oled ammu puudust tundnud. Olgu selleks televiisor, uus voodi, diivan või köögimööbel.

Kujunda aed

Remondilaenuga korrastad oma aia ning saad osta aiatöödeks vajalikud tööriistad, kasvõi muruniiduki, uue klaasist kasvuhoone või hekikäärid.

Uuenda kodutehnika

Remondilaen võimaldab osta uut kodutehnikat, mille ostu oled seni edasi lükanud. Uus tolmuimeja, pesumasin ja õhksoojuspump ootavad võimalust tulla Sinu koju.

Kuidas remondilaen Krediidikontona toimib?

Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart. Pärast taotluse esitamist avatakse Sulle personaalne krediidilimiit ehk antakse remondilaen, millelt saad endale sobival ajal ja sobivas mahus vaba limiidi ulatuses teha väljamakseid enda pangakontole.

Remondilaenu kasutades tasud intressi vaid kasutatud summalt. See tähendab, et kui Sa raha kasutusele ei võta, pole ka kulutusi, sest krediidikontol puuduvad lepingu- ja kuutasud.

Vaikimisi ootame, et tasuksid kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul – selle perioodi peale ajatatuna esitame Sulle igakuiselt arveid.  Kuid soovi korral saad kasutatud summa tagasi maksta varem. Soovitame seda teha, sest nii säästad intressikuludelt!

30 päeva rahulolugarantii

Kui juhtub, et pärast laenu taotlemist Sa ei ole meie teenusega rahul, võimaldame Sul 30 päeva jooksul  lepingust taganeda ilma intressikuludeta.

Maksepuhkus

Ootamatu töökaotuse või sissetulekute vähenemise korral oleme Sinu jaoks taustajõuna olemas. Sõltuvalt olukorrast pakume kuni mitmeks kuuks maksepuhkust. Maksepuhkuse aktiveerimine on Credit24-s alati tasuta.

Seisame klientide eest

Credit24 on tunnustatud krediidiandjate Hea Tava 2020 märgisega. See tähendab, et meie kliendisõbralikku lähenemist, läbipaistvust ja vastutustundlikkust on märganud nii kliendid kui ka teised krediidiandjad.

Kuidas saada remondilaen kätte 15 minutiga?

1

Vajuta “Alustan taotlemist” nupule ja täida avaldus.

2

Hetkega saad personaalse pakkumise.

3

Vajadusel võtab kliendihaldur detailide täpsustamiseks sinuga ühendust.

4

Raha laekub sinu kontole.