Valin sobiva krediidilimiidi

1000 €
50 €
5000 €
Minu Krediidikonto kuumakse* alates:
0 €
Alustan taotlemist

* Kalkulaatori intress on 2% kuus. Valin endale sobiva tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.

KREDIIDIKONTO PEIDETUD TASUDETA
 

  • Intress ainult kasutatud summalt
  • Lepingutasu 0 €
  • Pole kuu- ega haldustasusid

  • Intress ainult kasutatud summalt
  • Lepingutasu 0 €
  • Pole kuu- ega haldustasusid

Esileht

Taustajõud, kes on Sinu jaoks alati olemas!

KREDIIDIKONTO ON VIRTUAALNE KREDIITKAART

Kasuta kuni 5000 € Krediidikonto limiiti osaliselt või terve summa ulatuses. Intress on alates 2% kuus ning seda arvestame ainult kasutuses olevalt summalt. Tagasimakseperiood on kuni 60 kuud ning soovi korral saad raha tagastada ka kiiremini.

VÄIKELAEN igaks otstarbeks kiirelt ja mugavalt

Kuni 10 000 € tagatiseta väikelaenu saad tasuda 60 kuu jooksul. Kogu laenusumma laekub Sinu arvele 15 minuti jooksul peale taotluse läbivaatamist. Raha võib kasutada tarbimislaenuna enda äranägemise järgi. Leia endale vajaminev summa ja kuumakse meie väikelaenu kalkulaatorist.

REMONDILAEN SINU KODU UUENDAMISEKS

Remondilaenul pole lepingu- ega kuutasu ning intressiarvestus toimub ainult kasutatud summalt. Lisaraha võid kasutusele võtta sobival ajal. Nii saad saad kombineerida erinevate ehitus- ja sisustuspoodide parimaid pakkumisi või palgata ehitaja, kes kõik ära teeb.

REISILAEN AITAB AVASTADA MAAILMA

Reisilaenuga saad reageerida parimatele pakkumistele ka siis, kui natuke jääb puudu. Reisimine võib tuua ootamatusi, mistõttu on hea teada, et kasutamata krediidilimiit on olenemata nädalapäevast ja ajavööndist interneti teel kiiresti kättesaadav.

Mis on krediidikonto ning kuidas seda kasutada?

<h3>MIS ON KREDIIDIKONTO NING KUIDAS SEDA KASUTADA?</h3>

<h3>KAS KREDIIDIKONTO VÕI KREDIITKAART?</h3>

<h3>KAS KREDIIDIKONTO VÕI VÄIKELAEN?</h3>

Kuidas Krediidikonto toimib?

Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart. Pärast taotluse esitamist avatakse Sulle personaalne krediidilimiit, millelt saad endale sobival ajal ja sobivas mahus vaba limiidi ulatuses teha väljamakseid enda pangakontole.

Krediidikontot kasutades tasud intressi ainult kasutatud summalt. See tähendab, et kui Sa raha kasutusele ei võta, pole ka kulutusi, sest krediidikontol puuduvad lepingu- ja kuutasud.

Vaikimisi ootame, et tasuksid kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul – selle perioodi peale ajatatuna esitame Sulle igakuiselt arveid. Kuid soovi korral saad kasutatud summa tagasi maksta varem. Soovitame seda teha, sest nii säästad intressikuludelt!

30 päeva rahulolugarantii  

Kui juhtub, et pärast laenu taotlemist Sa ei ole meie teenusega rahul, võimaldame Sul 30 päeva jooksul  lepingust taganeda ilma intressikuludeta.

Maksepuhkus

Ootamatu töökaotuse või sissetulekute vähenemise korral oleme Sinu jaoks taustajõuna olemas. Sõltuvalt olukorrast pakume kuni mitmeks kuuks maksepuhkust. Maksepuhkuse aktiveerimine on Credit24-s alati tasuta.

Seisame klientide eest

Credit24 on tunnustatud krediidiandjate Hea Tava 2020 märgisega. See tähendab, et meie kliendisõbralikku lähenemist, läbipaistvust ja vastutustundlikkust on märganud nii kliendid kui ka teised krediidiandjad.

Credit24 Eestis:
Icon
196 miljonit eurot väljastatuid laene tänase päeva seisuga
Icon
Üle 20 000 aktiivse ja rahuloleva kliendi
Icon
97% klientide rahulolu
Icon
"Hea Tava" krediidiandjate tunnustus
"Olen väga rahul raha laekumuse kiirusega. Viimati läks umbes 2 minutit kui juba raha oli laekunud."
Jacob
19, Tallinn
"Intressid on soodsad ja teenindus on super."
Ave
34, Tartu
"Credit24 klienditeenindus on väga kõrgel tasemel. Kliendiga suheldes kuulatakse klient alati ära ja siis seletatakse nii, et iga klient saab aru. Niisugust teenindust ei ole ma enne kohanud."
Lehte
68, Kohtla-Järve

Kuidas saada raha kätte 15 minutiga?

1

Vajuta “Alustan taotlemist” nupule ja täida avaldus.

2

Hetkega saad personaalse laenupakkumise.

3

Vajadusel võtab kliendihaldur detailide täpsustamiseks sinuga ühendust.

4

Raha laekub sinu kontole.

Vastutustundliku laenamise nõuandeblogi

Blogis avame teemasid, mis vastavad igapäevaselt tekkivatele küsimustele ja vajavad läbi näidete põhjalikumat selgitust – näiteks mis on krediidikulukuse määr? Milleks sobib Krediidikonto? Kuidas laenu võtmist planeerida? Kas väikelaen või Krediidikonto?