Krediidikonto on Sinu taustajõud ootamatutes olukordades

Ajal, mil maailma tähelepanu on koondunud inimeste tervisega seotud olukorra kontrolli alla saamisele, on hea omada teadmist, et ka rasketel aegadel on võimalik oma finantsasjad kontrolli all hoida. Vajadusel saab kasutada lisaraha, mille tagavarana hoidmine on tasuta.  

Ootamatuste eest ei ole kaitstud keegi. Eriti täna. Olukord, mis alles mõned nädalad tagasi tundus kauge tulevik või ilmvõimatu, on päral. Credit24 jagab soovitusi, kuidas keerulisematel hetkedel rahulikku meelt säilitada ja rahaga mõistlikult ümber käia.

Valmistu igaks juhuks ette

Krediidikonto pakub Sulle rahatagavara. Erinevalt väikelaenust, mille maksegraafik on fikseeritud, saad Krediidikonto puhul ise otsustada, kui pika perioodi jooksul ja mis ajal kasutatud lisaraha summa tagasi maksad.

Hoidu varjatud tasudest

Credit24 populaarseim toode – Krediidikonto – on tasuta. See tähendab, et kui selle kasutajaks end registreerid, ei maksa see Sulle midagi. Samuti puuduvad Krediidikontol igasugused kontohaldus-, lepingu- ja väljemaksetasud.

Maksa vaid selle eest, mida tõesti kasutad

Kui hoiad Krediidikontol olevat summat endale igaks juhuks tagavaraks, ei maksa see midagi. Intressi hakkad maksma alles siis, kui raha päriselt kasutusele võtad. Juhul, kui selgub, et Sa lisaraha tegelikult ei vajagi, on olukord täpselt sama ja lihtsalt valmisoleku eest maksma ei pea. Sina otsustad, kas kasutad limiiti kogu ulatuses või vaid osaliselt. Võib juhtuda, et Sinu kasutada on suurem limiit, kui hetkeolukord nõuab. Taaskord – intressi maksad vaid ainult selle summa pealt, mida päriselt kasutad.

Jälgi tagasimakseperioodi paindlikkust

Krediidikonto maksimaalne tagasimakseperiood on 60 kuud alates viimasest väljamaksest. Oleme paindlikud ja kui soovid tagasimakseaega muuta, on see võimalik. Saad korraga tagasi maksta alati rohkem, kui soovid ja sellega ei kaasne lisatasu.

Otsusta ise, kui soovid lepingust loobuda

Uuele kliendile pakume rahulolugarantii alusel võimalust lepingust loobuda, kui ta ei ole pakutava teenusega rahul. Sel juhul tasub klient vaid laenu põhiosa. Samuti on võimalik ilma igasuguse lisakuluta raha ennetähtaegselt tagastada.